Aktuální fotogalerie
  aktuální  : :  2008  : :  2007  : :  2006  : :  2005  : :  2004  : :  2003  : :  2002  : :  2001  

Nanga Parbat v Nučicích
27.10.2007 - Galerie je on-line, popis doplním...
Znovu Svatý Štěpán
15.10.2007 - Galerie je on-line, popis doplním...
Kačka a Jirka
6.10.2007 - Galerie je on-line, popis doplním...
Phaty v Praze
8.9.2007 - Galerie je on-line, popis doplním...
Martinova vernisáž
5.9.2007 - Galerie je on-line, popis doplním...
Už jsou svoji...
1.9.2007 - Galerie je on-line, popis doplním...
GC'07 Booth Babes
23.8.2007 - Galerie je on-line, popis doplním...
Games Convention 07
23.8.2007 - Galerie je on-line, popis doplním...
Kolaudační narozeniny
17.8.2007 - Galerie je on-line, popis doplním...
Nepovedený nálet
16.8.2007 - Galerie je on-line, popis doplním...
Víkend na Svatém Štěpánu
2.8.2007 - Galerie je on-line, popis doplním...
Další Nanga Parbat
28.7.2007 - Galerie je on-line, popis doplním...
U Buldoka
25.7.2007 - Galerie je on-line, popis doplním...
Slunečno v Pticích
20.7.2007 - Galerie je on-line, popis doplním...
Woidova rozlučka
28.6.2007 - Galerie je on-line, popis doplním...
Walda Gang
26.6.2007 - Galerie je on-line, popis doplním...
A další koně
24.6.2007 - Galerie je on-line, popis doplním...
Zavíračka Murphy's
17.6.2007 - Ano, je to tak. Murphy's, alespoň v té podobě, v jaké ho dobře známe skončil. Martin s Petrou, unavení po věčných peripetiích s hledáním vhodné obsluhy, to vzdali, M's zavřeli a odjeli na dovolenou. Ani po návratu nechtějí pokračovat a M's je na prodej. Takže uvidíme, kdy, kdo, jak a jestli vůbec M's koupí a co s ním provede, kam ho nasměruje. Jisté je jen to, že jedna výrazná kapitola v našem životě končí a od teď už budeme říkat před a po Murphy's. Takže sbohem, ...a dík za všechny ryby!
Poznámka: Tuhle akci fotil svým foťákem hlavně Jožka a David, omluvte proto sníženou kvalitu obrazu a zvuku... ;)
Screaming Rats
16.6.2007 - Když jsem se od Ilonky dozvěděl, že se v Motoráji uskuteční koncert kapely Screaming Rats, kteří hrají "metalově znějící dark-punk", a se kterými hraje jeden můj známý, znělo mi to spíš podezřele. Ale měl jsem našlápnuto, Ilonku a Martina jsem už nějakou chvíli neviděl a navíc jsem měl chuť i experimentovat. O to víc jsem byl překvapený, jak dobře krysy křicely! Výborně sehrané dvě kytary, bicí sekce, neobvyklé dvě basy a charizmatický zpěvák předvedli, co to vlastně "metalově znějící dark-punk" je. A musím zcela upřímně říct, že je to GOOD!
Draci na Vltavě
16.6.2007 - Vydržte, dělám na tom...
Velký Murphy's
15.6.2007 - Znovu se potvrdilo, že nepříliš plánované akce bývají vydařené. Sešlo se totiž mnoho lidí a ti, co nedorazili věru prohloupili. Skvěle jsme se pobavili a škoda jen, že Anička se svým přítelem musela odejít tak brzo. A škoda je to dvojnásob, a nejen pro ni, protože Murphy's, alespoň v téhle podobě již nenavštívíme. Ale o tom až dále.
Parkur v Pticích
9.6.2007 - Je fakt, že po páteční rozlučce s Jarkou jsem musel v sobotu ráno mobilizovat všechny morální i fyzické síly, abych se do Ptic vykopal. Ovšem nelitoval jsem. Jednak jsem měl možnost naplno vyzkoušet svůj nový objektiv a druhak, koně a lidi okolo nich jsou zvláštní stvoření, které se určitě vyplatí poznat. A ačkoli nejsem žádný velký fanda, musím říct, že to bylo prima...
Poslední sbohem Jarkovi
8.6.2007 - S vidinou sobotního výletu na koně jsem neviděl pateční M's moc ve velkém stylu. Ale Jarka mě poprosil o zorganizování a já nerad zklamavám důvěru bývalého kolegy. No, vše dopadlo poněkud jinak. Po několika jobovkách v práci jsme se začali nahřívat už tam, v M's mají příjemnou bépadesátdvojku a navíc i akci s Metaxou. Někdo odpadl již velmi brzy, Jožka zabrzdil s vidinou sobotního výletu také včas a ja jen chvíli po něm, s výhodou blízkého domácí přístavu. Jak dopadli ostatní, nevím... I tak si myslím, že jsme se s Jarkou rozloučili důstojně a přeju mu úspěch v jeho další kariéře!
Pavel a Lu se berou
2.6.2007 - Po bouřlivé rozlučce se svobodou musel nutně nasledovat i vlastní akt svatební. V Kostelci nad Černými Lesy si tedy v sobotu krátce před polednem řekli své ano Pavel a Lu. Jak to celé vypadalo se můžete podívat na fotografiích. Přeju jim hodně štěstí a vzájemného porozumění na společné cestě. A můj názor? Na poprvé to nebylo vůbec špatné. ;)
Kostějova rozlučka
25.5.2007 - Kostěj se bude ženit a tak uspořádal rozlučku se svobodou v baru Reset na Žižkově. Ano, je třeba poznat i jiné podniky než M's, abychom si ho mohli o to víc vážit. V Resetu to vypadalo prima a skvěle tam vaří. Ovšem, děvčata na place nestíhají, jejich provozák je oprsklý, neumí nalejvat a jsou i dražší, takže jsem neviděli důvod čekat na pití půl hodiny. Prostě M's to jistí. Skalní jádro se ještě přesunulo zatančit si do Zlatého Stromu, ale to už byl opravdu dojezd. V pět ráno jsem byl doma jako na koni... :P
Čarodějnice
30.4.2007 - Čarodějnice byly pěknou záminkou proč Sali pozval pár přátel na dvoudenní merendu u příležitosti znovuotevření rekreačního střediska Svatý Štěpán. Opečený pašík, spousta pití, kapela Nanga Parbat a konec konců i čarodejnice - to vše přispělo ke zdaru akce. Bohužel, odskákal jsem to malým úžehem, ale i tak jsem si to užil. Díky Sali, doufám, že se fotky líbily!
Military paintball
14.4.2007 - Měl jsem možnost vyzkoušet si amatérský paintball v lese i sportovní paintball na hřišti. Tentokrat jsem ale jel fotit military verzi. V opuštěném vojenském prostoru po Rusech v Milovicích je opravdu krásný terén pro zabíjení se navzájem. Počasí se vydařilo a celá akce nakonec taky. Jasně, nějaké třenice byly, ale to je hra. Hravý byl i můj objektiv a poté, co mi neposedně vyskočil z pouzdra mi lékaři sdělili diagnózu: Utržený motor a clona. Ale naštěstí to nebylo smrtelné a už je zase Jura.
Komorní Nangaparbat
7.4.2007 - Po večeru stráveném v M's se mi do Ptic moc nechtělo. Hráli hoši z Nangaparbat, ale chyběl jim basák Olda. Nebyli ani hlášeni obvyklí známí. Ovšem soustředěnému tlaku jsem nakonec podlehl a vyrazil jsem. Že jsem udělal dobře a že nakonec nešlo o žádnou komorní záležitost dokládají i fotky v téhle galerii. Atmosféra panovala uvolněně laškovná, a i v malém sále jsme si užili velkou legraci. Navíc bez ztráty kytičky, i když druhý den jsme málem přišli o krabičku (modří už vědí :).
Tulamorka v Murphy's
6.4.2007 - Tento pátek se v M's sešla pěkná sešlost. A příjemná! Protože mě čakal hned druhý den výjezd za Prahu, nechtěl jsem to moc přehánět. Štěstí bylo, že akce s Tulamorkou jsme si všimli poměrně pozdě. I tak jsme ovšem odcházeli s dvěma šátky a tetováním, které jsem při zpětném rozboru, aplikoval Verunce špatně, takže nedrželo. Moje chyba, snad dostanu příležitost i příště.
Výjezdní LAN party
30.3.2007 - A další dalo by se říct tradiční akce - LAN party u Radka. Minulou jsme pro neúčást nakonec odvolali, naopak teď bylo lidí dost a tedy i zábavy. Na druhou stranu, někteří se ukázali být brzdou a tak jsme s povinnou zastavkou pro proviant začali s hraním o dobré dvě hodiny později. I tak jsme si to ovšem výborně užili. Hrál se Quake, CounterStrike, HalfLife a nestárnoucí Wings of War. Bohužel, bazén nebyl v provozu a tak se asi i to podepsalo na poměrně brzkém odpadnutí a nakonec i ukončení celé akce. Uvidíme jak příště...
Nanga Parbat znovu zasahuje
17.3.2007 - Po veleúspěchu v Litni přišla akce ve Vysokém Újezdě. Nebudu vás napínat, přišlo na 240 lidí, což je zatím rekord. Navíc vzorně připravený sál a bar nabídli jiný zážitek než Liteň. A ke cti barmanů, i přes veškerou snahu jsme je nevypili. Již teď je na podzim předběžně naplánováno repete, tak jsem docela zvědavý, jestli se úspěch podaří zopakovat.
Svatý Patrick v Murphy's
16.3.2007 - Letošní tradiční oslava svátku svatého Patricka byla poměrně netradiční, alespoň v porovnání s předchozími ročníky. Murphy's tentokrát nenabídl žádnou "velkou" soutěž o zajímavou cenu, ale vcelku standardní marketingovou akci, i když o poměrně atraktivní ceny: Placatku, kompas a především tři čtverečné stopy půdy v Irsku. No, odcházel jsem se dvěma z nich a celkem spokojený... ;)
Ančo nechoď na disko
10.3.2007 - Hudební skupina Nangaparbat zahrála na další vesnické akci, tentokrát to odnesla Liteň. U toho jsem samozřejmě nemohl chybět. Sál velký, hospodští rozkolísaní, spousta lidí a bohatá tombola. Ale také pomalejší rozjezd a vyšší ceny pití. Přesto to byl zatím vrchol v kariéře celé kapely. A nakonec se všichni bavili královsky a to je to co se počítá.
Narozeninová megapárty
10.2.2007 - Dalo by se říči, že již tradičně kamarádi uspořádali narozenimovou megapárty v Měšicích. Nebyla špatná, i když v lecčems nedosáhla výšin minulého ročníku. Nebylo tolik lidí, netáhlo se tak dlouho do noci, zábava nebyla tak různorodá. Hrála se upravená obdoba televizního Kufru, hudbě vládla osmdesátá léta v čele s německou kultovní skupinou Dschinghis Khan a tančilo se zhusta. Uvidíme, jak dopadne párty napřesrok!

  aktuální  : :  2008  : :  2007  : :  2006  : :  2005  : :  2004  : :  2003  : :  2002  : :  2001     optimalizace PageRank.cz