Archiv fotografií 2006
  aktuální  : :  2008  : :  2007  : :  2006  : :  2005  : :  2004  : :  2003  : :  2002  : :  2001  

Silvestrovský rej s maskami
31.12.2006 - Po dlouhé době jsem oprášil své DJ nádobíčko a vydal se do světa. A to hned na Silvestra. Domluvili jsme se s pány z věhlasné kapely Nangaparbat, že se postaráme rovným dílem o hudební část oslavy příchodu nového roku, což se ukázalo velice prozíravým a funkčním řešením, protože nikdo z toho neměl únavný a pracovní večer, ale naopak se báječně pobavil. A doufám, že i ostatní účastníci. Kromě spousty jídla a pití se v přilehlé tělocvičně zahrál také fotbálek, velká část lidí přišla v maskách a mě nezbývá než tenhle Silvestr označit za značně vydařený. Kde se asi sejdeme napřesrok?
Vánoční návštěva v pelíšku
26.12.2006 - Mezi svátky jsme navštívili stejně jako loni Pavlínu s Josefem, abysme se utkali v přeboru o nejkaloričtější bramborový salát. Tentokrát došlo díky její sestře a jejímu příteli i na ukázky latinských tanců, které jsme ovšem jen pasivně pozorovali. Závěrečná masáž byla jistě příjemnější.
Vánoce
24.12.2006 - Oslavu Vánoc v kruhu rodiném nechám bez komentáře. Kdo jste se zůčastnil, vzpomenete si...
Nanga Parbat vrací úder
9.12.2006 - Nangaparbat znovu zasahuje. Velký a napohled nevlídný sál prozářil paprsek čirého frentismu a energií nabitá kapela zdvihla lidi ze židlí. Super zábava, bohatá tombola a pořádná porce spokojených lidí. K tomu patří i nezbytný splín nad ránem, kdy hudba přestane znít a je čas se rozejít...
Mikulášská veselice
2.12.2006 - Malý a útulný sál, zprvu zima, která se postupně převrací v šílící vedro a vřavu. I to je efekt Nangaparbat. Lecos se dá vyčíst i z fotografií. Také to, že Láďa má vekou hlavu, nebo jak to má včelka Mája. Také spousta známých a víření v kole. Já chci ještě!
Narozky a křtiny
1.12.2006 - Doplním později...
Povedené narozeniny
25.11.2006 - Doplním později...
Šílený Murphy's
3.11.2006 - Tak tohle bylo vážně šílené. Sešlo se nás nad očekávání, málem jsme si seděli na klínech, ale jinak to bylo výtečné. Zvláštní je, že prakticky na každé druhé fotce se někdo strašlivě ksichtí. Nebo snad šíleně?! Kdo ví, uvidíme co bude příště...
Blančiny narozky
28.10.2006 - Blanka slavila narozeniny. Chtěla udělat takovou malou komorní oslavu pro pár přátel. Byl jsem ten večer pozvaný ještě jinam, ale nakonec jsem se dohodnul, že k Blance dorazím později, což jsem také udělal. Že bude ale blančina oslava takhle komorní jsem vážně nečekal. Blanka totiž den předtím slavila již s kamarádkami a zjevně o poznání bouřlivěji. A tak nás ještě před půlnocí vypakovala na mráz. Vrátil jsem se tedy ke zmíněným přátelům, a kde jsem večer začínal, tam jsem také končil. A tak to má být!
Na Ladronce
22.10.2006 - Pavlína s Josefem mě vytáhli na polední výlet na Ladronku. Oni sami si půjčili brusle a jali se kroužit, u mě zafungoval pud sebezáchovy, vytáhl jsem foťák a jal se procházet a fotit. A řekl bych, že sem tam se i nějaká fotka povedla, no ne?
Nálet na Hanoj
20.10.2006 - Tentokrát byli v M's nováčci. Hned pět(!) najednou: Lenka, Lída, Kosťa, Lou a také veterán Jožka. A právě Jožka to všechno spískal. U vedlejšího stolu přistála runda hořících panáků a Jožka se nevinně optal, o co že to jde. On, starý letec, nepoznal B-52! No a tak jsem ho zasvětil. Po krátkém průzkumném letu následovalo několik full size náletů, zakončených sebevražedným letem podél pobřeží. Ten už prováděl jen Jožka a Lou, které od té doby říkáme Tornádo Lou. Ztráty nakonec nebyly nenahraditelné, a někteří si i celou akci pochvalovali. I já, jako vždycky... :P
Neuvěřitelná patnáctka
3.10.2006 - Díky laskavosti a dobrým vztahům s pár lidmi ve společnosti Aktis jsem se dostal na jejich firmní oslavu, kterou uspořádali jako divadelní představení s následným rautem. Těžko říct, co z toho bylo lepší, protože obě části by se daly označit za mňamózní. Jak poučné i zábavné představení Každý rok ve stejnou dobu, tak i bohatý následný raut. A tak i vám dám přičichnout k atmosféře, i když jen té rautové, protože rušit tak dobré divadlo focením mi přišlo opravdu nepatřičné...
Firemní paintball
26.9.2006 - Dostali jsme od firmy rozkošný dárek v podobě paintballového odpoledne. Počasí bylo nádherné, firma dokonce zajistila na odvoz zvláštní autobus a tak nás téměř čtyřicet odvážných vyrazilo na kraj Brna vstříc společným zážitkům. V lesním porostu nás čekalo dobře připravené hřiště, několik instruktorů, hromada vybavení, pivo s párky a především hromada zábavy. Hráli jsme dobývání vlajky, pražská skupina proti brňákům, dobývali jsme bunkr a na závěr ještě došlo kromě berserkerské zteče i na rekonstrukci bitvy u Slavkova a kavalírské souboje. Nakonec nebylo vůbec důležité kdo vyhrál a my se plni dojmů a šrámů s klidným svědomím mohli rozejít směrem domů.
Metaxa@Murphy's
22.9.2006 - Davida už přestanu do Murphy's brát. Ale popořadě: Ve středu jsem zjistil, že v M's běží celkem příjemná akce na Metaxu. A tak jsem zatoužil po slušivém tričku. Na pátek jsem svolal silnou squadru a dali jsme se do soutěžení. Ondra zase chtěl tílko pro Verču a my se dozvěděli, že ve hře je poslední pánské a dvě dámská trička. Po sérii balónků a pistácií si David vylosoval pásek. Ten jsem já měl už od středy. Ovšem další los už bylopánské tričko - poslední. Tak jsem alespoň chtěl pomoci Ondrovi. Ovšem David zakontroval a dalším losem získal i dámské tílko. Nebudu vás napínat: David si vylosoval i to poslední tílko, rozdal je děvčatům a s našimi nenávistnými pohledy odešel středem. Jak říkám, příště už ho nepozvu, alespoň pokud se bude soutěžit...
Zavírání sezóny
16.9.2006 - Léto pomalu končí a tak je třeba v Pticích oficiálně zavřít sezónu. A jak jinak, než komorním posezením. Jako již obvykle, komorní narychlo organizované posezení přerostlo v cosi monstrózního, co hrozilo až vymknutím se z rukou. Tato galerie je až podezřele střídmá (více na vackovi.com). Není to ani tak z důvodu (auto)cenzury, jako spíš proto, že mi klekla baterie ve foťáku a já se až do druhého dne zmítal v nejistotě, jestli je to jen baterie, nebo odešel celý foťák. No, baterie jsem již objednal náhradní, takže - Ptice, třeste se!
poSvatební veselice
9.9.2006 - Když se dva rádi mají, dělají různé blbosti. Tak třeba se berou. Jako za manžele, že jó. No, a přesně tohle udělal i Lenka s Honzou. Teda, né že bych u toho byl, ale nedokázal jsem odmítnou pozvání na malou decentní oslavičku. No, vlastně na trochu větší oslavičku, kterou jsme končili ve čtvrt na pět ráno. Což je ode mne, vzhledem k tomu týdnu (St-02:00, Ct-02:30, Pa-04:00, So-04:30), docela slušný výkon. Ale nelituji, rozhodně se to na zakončení týdne víc než hodilo! Takže - hodně štěstí na společné cestě, novomanželé!
Ólala v Murphy's
8.9.2006 - Ólala, to byl zase jednou Murphy's! Sešlo se nás přiměřeně a nálada byla skvělá. Snad i díky tomu, že Jameson zase vyhlásil další zábavnou sotěž o ceny. Nakonec se ukázal za nejlepšího hádankáře Ondřej, který poradil Davidovi výherní pole, kterým jsem já předtím pohrdl. No, odnesl jsem si slušivou čepici (zima klepe na dveře), ale David po zbytek večera seděl na zbrusu novém, apartním skládacím křesílku. No prostě paráda. Asi jsem měl maličko povídavou, protože i když už byli všichni přátelé pryč, proseděl jsem na baru ještě pěknou dobu v rozhovoru s místním osazenstvem. A to mě druhý den čekala další akce...
woid.narozky.org
7.9.2006 - Tonda pojal oslavu svých narozenin opravdu velkolepě. Dlužno podotknout, že ani on se nevyhnul chybám. Za tu největší považuji odmítnutí věcných darů s tím, že mu panák Becherovky stačí. Vzali jsme to doslova, a potměšilí jedinci mu do jeho becherovkové queue přidávali neregistrované kusy. Podle toho také oslavenec vypadal. Nicméně, vše dobře dopadlo, ani bučící čip do kravičky se neztratil, přátelé se pobavili. No a ti, co nezvládli zakončení...? Inu, třeba se poučí na příště. Poznámka nakonec: Během akce nedošlo žádné zvířátko k úhoně. ;)
Filipovo 33+3
2.9.2006 - Po třech letech znovu na místě činu. Filip slavil své narozeniny a zároveň s Jitkou slavili přírůstek do rodiny - Adélku. Tentokrát to byla oslava vpravdě komornější a i díky tomu došlo ke značnému převisu nabídky piva, uzeného opečeného pašíka, sladkostí i pomazánek. Ostatně, pašík byl šedesátikilový, tedy dvojnásobný proti plánu. A jeho přizpůsobování na gril zabralo Filipovi celou předchozí noc i vanu. Ale byl vynikající. Pašík, i Filip. A nakonec jsme byli vynikající všichni, co jsme přijeli a Filipovi s Adélkou popřáli. Jsem zvědavý, co z Adélky nakonec vyroste, protože již v takhle útlém věku si nacvičovala kaskadérské kousky. Vše ale dobře dopadlo a snad se sejdem zas. Možná i dříve!
Radkova LAN Party
26.8.2006 - Radek na své haciendě uspořádal malou soukromou LAN party. Byla to akce víkendová a velmi zdařilá. Ačkoli jsem měl ssebou foťák, ani jsem ho nevytáhl (což je možná škoda). Takže tyhle fotky pocházají od Tondy a Radka. Jak je vidět, pořádně jsme si zahráli, vykoupali v bazénu i upekli něco na grilu. Velice příjemná akce a doufám, že ji Radek uspořádá brzo znovu.
Oslava narozenin (mých)
19.8.2006 - Tak se zase sešel rok s rokem a já jsem právě o ten rok starší. Přemýšlel jsem, jak to nějak nenápadně oslavit. Akce před týdnem se vydařila, ale já si řekl, že to tentokrát zkusím jako za starých časů a budu slavit doma. Nakonec to nebyla vůbec špatná volba! A to i přes neočekávané problémy. Především ještě v pátek jsem jsem měl dojem, že přes široké pozvání to bude velice komorní akce. Navíc mi v sobotu kolem oběda volala Jana, že má problémy s notebookem a její dvorní dodavatelé nejsou k zastižení. Janě dlužím službičku, takže jsem místo příprav mejdanu instaloval notebook. Na druhou stranu mi Jana zase pomohla s nákupem, a to se také cení. Přes pomalý a rozpačitý začátek akce nakonec vše dopadlo dobře a budu ji moci zařadit mezi důstojné předchůdce z let minulých. Myslím, že se všichni báječně bavili a že nelitovali toho, že moje pozvání přijali. A MAATOHA zase nepřišel...
Spiderman v Murphy's
11.8.2006 - Spousta přátel se mě ptala, jestli je tahle akce tou akcí, na které budu slavit své narozeniny. Ne, nebyla, ačkoli mi několik zmatených přátel pro jistotu i pogratulovalo (předčasně) a předložili dary. Tohle byl prostě "jen" ten nejklasičtější páteční Murphys's. Spousta dobré zábavy, bavících se přátel, dobrého jídla a pití a samozřejmě i nějaká ta třešnička, tentokrát v podobě účasti Spidermana.
Smíchovský mejdan
9.8.2006 - Malá akce uprostřed týdne? No, proč ne? Navic to byl poslední den mé nepříliš vydařené dovolené, tak co? Pro tentokrát jsme se přemístili na Smíchov. Ten je (k mé smůle) proslulý svým pivovarem. A tak po pečlivém přesunu jsme skončili u Lenky v jejím apartmánu. Jak říkám - na prostředek týdne to opravdu nebylo špatné. Jen to víno asi nebylo nejlepší, protože druhý den mi trvalo celkem dlouho, než jsem si ho vyhnal z hlavy... :P
Propršená dovolená
4.8.2006 - 6.8.2006 - Po těch strašných vedrech jsem se modlil, aby na mou dovolenou bylo alespoň o něco chladněji. No, asi jsem to přehnal. Zima byla psí a navíc pršelo, takže z plánovaného stanování nakonec sešlo. Navíc nám na sklonku druhého propršeného dne Táňa Míková s úsměvem sdělila, že pršet bude i zbytek týdne. Tak jsme usoudili, že sedět můžeme i doma a vyjde to levněji než v penziónu. Proto jsme se na druhý den sbalili a jeli dom. Cestou zpět jsme se ještě zastavili v ZOO ve Dvoře Králové. Ale pršelo i tam, tak jsem byl rád, že jsme už jeli domů. Prostě prima dovolená...
Bra3 slaví svátek
26.7.2006 - Moji bratři slaví svůj svátek těsně po sobě a tentokrát jsem to pojali jakou malou rodinnou zahradní párty. Počasí nám přálo, vosy se rojily a tak i zábavu bylo postaráno. I na Emilku zbylo něco ze slavnostního stolu. Mimochodem, že nechám pozdravovat kuchařku!
Horký Murphy's
21.7.2006 - Ty horka mě zmáhají, a tak jsem váhal, zdali tento pátek vůbec do Murphy's zajít. Ale pak se mi ozvalo pár kamarádů, slovo dalo slovo, podpořilo to několik telefonátů a bylo to. Jak byla tahle akce náhlá, tak byla i zdařilá! Poprvé do Murphy's zavítali novomanželé, poprvé se tam objevil čerstvý otec Adélky a dokonce se zastavila i Jiřinka. Že se děly věci nevídané, dokazují i tyhle fotky. A pak že jsou nafukovací balónky nodná rekvizita a slabá výhra!
A zase Ptice
15.7.2006 - Na poslední bazénové párty jsem zapomněl svojí oblíbenou kšiltovku. A protože ji mám rád, navrhnul jem Petrovi a Janě, že bych se pro ní někdy zastavil. Je to ovšem zaneprázněný pár a tak mě příjemně překvapil brzký termín navrhnuté návštěvy. Pak jsem se ovšem dozvěděl, že to spojíme s malou párty s koupáním, grilováním a klidným popíjením. Pro pár lidí a s nízkou intenzitou. Asi už stárnu, ale tohle byl divoký mejdan s asi pětadvaceti lidmi, živou hudbou, bečkou a grilováním až do rána. Ale proč ne, jen houšť, že jo?! A abych nezapomněl: Tentokrát jsem tam nechal kšiltovku a i ručním. A rád mám oboje. Opravdu...!
WoW svatba
1.7.2006 - Byl jsem docela zvědavý jak bude vypadat svatba dvou náruživých hráčů MMORPG World Of Warcraft, obzvlášť když se zmiňovali o masivní účasti svých spoluhráčů. Mé obavy se ale nenaplnily a nakonec to byla velmi povedená svatba. Asi to bylo i vybraným místem. Zvíkov přeci jen není úplně za rohem a slabší povahy to zřejmě odradilo. Jak ale musím uznat, vydařilo se vše nadmíru dobře: Nevěsta vypadala opravdu báječně, ženich spokojeně, rodiče šťastně, příbuzní se bavili, kamarádi si to užívali, a já? Já jsem fotil! Obřad samotný byl příjemně přiměřený, hotel s hostinou byl vynikající a večerní párty předčila očekávání leckoho. Především bar a jeho barman vyčníval nad ostatní a taková profesionalita, příprava a erudice se leckde nevidí (A že do toho trochu vidím...). Až budete na Zvíkově, nenechte si ujít! A vám, Evičko a Jirko - hodně štěstí na společné cestě!
Otvírání sezóny
23.6.2006 - Otevírali jsme bazénovou sezónu u Petra a Jany, a jako již téměř tradičně, tou správnou záminkou se stala oslava Petrových narozenin. Účast byla hojná (ostatně, kdo by si to nechal ujít), pití a jídla do sytosti, zábava báječná. Došlo i na kytary a samozřejmě na bazén, ve kterém jsme strávili odhadem tři hodiny. Nakonec se vše zvrtlo v čekání na Godota (Viktora(, který se vracel z ciziny a slíbil přijet hned z letiště. Nepřijel ani v půl sedmé, ani v půl osmé, a kolem půl devaté odpadli i ti nejdolnější. No, nakonec dorazil až v půl druhé, ale to já už jsem byl pěkně doma...
Zvířátka...
11.6.2006 - Po veselém večírku v Měšicích jsem neodmítl možnost od Jany a Petra doprovodit je do ZOO a vyzvednout tam jejich ratolest s babičkou. Počasí bylo nádherné (měl jsem spálený krk i čelo), zbylo mi i místo na kartách a tak jsem nasadil na svůj foťák dlouhé sklo a sám jsem byl zvědavý, co ta kombinace dokáže. A myslím, že se to i podařilo. Dokonce jsem i maličko změnil styl galerie z čistě reportážního podání a tak si můžete i vy naplno vychutnat nádherný letní den v ZOO se mnou...
Rozlučka v Měšicích
10.6.2006 - Mám tu další známé, kteří se stěhují za prací na Slovensko. A shodou náhod také do oplatkářského průmyslu. Zřejmě i díky kvalitní fotoreportérské práci se mi dostalo příležitosti účastnit se této akce. A to se neodmítá. Po trošku pomalejším začátku a oťukávání ze začátku se zábava náležitě rozjela, a to i díky živé hudbě, vzorné obsluze, spoustě pití, pečenému selátku a nesmím zapomenout ani na chipsy se spoustou vynikajích a pestrých omáček připravených rytířem francouzské kuchyně. Nakonech si dovolím poděkovat Ilonce a Martinovi, kteří mě nechali přespat. A co ráno? No přece horá do ZOO!
Maličký Murphy's
2.6.2006 - Tentokrát jsme se sešli jen s Ondrou a nakonec se k nám přilípla ještě Jana se svou kamarádkou. Ovšem, Jana tuhle kamarádku neviděla pár let a bylo to sakra znát. Takže když jsme s Ondrou probrali všechny aspekty politické situace, navečeřeli se a napili, nechali jsme děvčata jejich povídání a v klidu a míru šli domů...
Murphy's ve velkém stylu
26.5.2006 - Již dlouho se nepovedla akce jako tahle. Možná to bylo tím, že do Prahy zavítal po delší době Strýček Viktor, možná to bylo počasím, a nebo to byl ajen shoda náhod. Ale tahle akce se vážně povedla. A není to zdaleka jen můj názor. Užili si jí všichni, kdo přišli, nikdo neodcházel zklamaný a nikdo se ani nepohádal. Takovéhle akce by měly být častěji! Mňam!
Veselý výlet
13.5.2006 - Na nějaké akci s Aničkou už jsem se domlouval dlouho. Nakonec jsme se domluvili, že pojedeme ještě s Lenkou na výlet. Skutečnost ovšem bývá často jiná. Během časného oběda v čínské restauraci se zatáhlo a začalo pršet. Takže nakonec jsme se rozhodli, že zajedeme do kina. Na Floře ovšem Lenku žádný film nezaujal, takže jsme si dali kafe a zamířili k východu. Ovšem největší atrakce dne nás teprve čekala. Dole jsme narazili na stánek s hlavolamy a zdrželi se u něj bezmála hodinu. Anička rozebrala jeden z hlavolamů a kluk, který u stánku stál se smutně usmál s tím, že ani on ho neumí složit. A odolal i soustředěnému náporu Aničky. Ten hlavolam... :P
Výlet na Křivoklát
7.5.2006 - Prodloužený víken skýtá spoustu možností, jak s ním naložit. Můžete odjet někam daleko a užít si exotiky, můžete zůstat doma a dělat to co jinak nestíháte. My jsme ale zvolili něco mezi tím a vydali se jen na výlet do okolí. Tedy konkrétně - na Křivoklát. Cestou nás zaujal poutač soukromého hradu Červený újezd a tak jsme se tam zastavili na oběd. Bylo to až překvapivě dobré, jak hrad samotný, tak i hradní kuchyně. Pak už jsme neváhali a dojeli na Křivoklát. Stihli jsme si projít prohlídkovou trasu s na začátku sezóny ještě pořádně nerozmluvenou průvodkyní a pak jsme prošli i turistická lákadla na hradním nádvoři. Počasí nám přalo a tak mohu výlet označit za opravdu vydařený.
Povedené multinarozeniny
5.5.2006 - Jana původně ani nechtěla slavit (souhlasím, v jejím věku se ani není co dovit ;), ale Kačence se nechtělo slavit samotné. Takže to sfoukli při jednom. A musím říct, že akce se náramně vydařila. Učast byla hojná, zábava družná, pití sametové a jídlo výborné. Navazovaly se vztahy, debatovalo se o lecčems, prostě správná zábava. Nemohu se ještě nezmínit o vynikajícím tiramisu dortu, který jsem alespoň ochutnal a byl fakt skvělý. Tak kdy se zase sejdeme?
Bohemka po zápase
23.4.2006 - Že bydlím kousek od fotbalového stadionu Bohemky asi ví většina z vás. Tak na téhle krátké fotoreportáži si dovoluji dokumentovat, že i tady bývá po fotbale pěkně rušno, policajti mají plné ruce práce, hosté rychle prchají a domácí fanouškové jsou v ráži. Na jednu stranu zábavné povytržení, na druhou stranu mi nad tím zůstává rozum stát. To jsou paradoxy...
Murphy's s jelenem
14.4.2006 - Maličko s obavami jsem vzhlížel k tomuto večeru. Jednak byla naplánovaná Jagermeister Party a jednak jsem se dozvěděl, že má dorazit také nechvalně proslulý Dobrovský. Vše se ale vyvrbilo jinak: Party sice proběhla, ale nebyly zde žádné pobídky k pití ve formě lákavých dárků (což bylo v podstatě dobře), slečny od cigaret nás okázale ignorovali (což některé mrzelo) a Dobrovský nedorazil (což mě na jednu stranu potěšilo a na druhou zklamalo). Prostě skvělý mejdan. Takže jsme s Martinem a pár jeho přáteli nakonec skončili nad ránem vedle v nonstopu. Ale špatné to nebylo! ;)
Martin slaví narozeniny
12.4.2006 - Náhoda? Osud? Ve středu jsem se chystal na večeři do Murphy's, když jsem si všimnul SMSky s pozváním do Murphy's. Barman Martin slavil narozeniny! Tak to jsem si samozřejmě nemohl nechat ujít. Bohužel, na všem dobrém se najde skvrnka a i tady jsem se dozvěděl, že Martin odchazí, což mě mrzí, protože patří mezi tu starou gardu, se kterou to v Murphy's táhneme už nějaký pátek. Ale to je život. Nakonec jsem prokázal umění včasného odchodu, protože posléze se děvčata mírně poškorpila (naštěstí jen materiální škody) a Martin se přihlásil k rytířským tradicím a odnese si na to památku v podobě male jizvy na bradě. Ale to už znám jen z vyprávění...
Nedokonalý Murphy's
31.3.2006 - Ačkoli jsme měli našlápnuto na výborný večer, konečný dojem je spíš rozpačitý. Sešla se výborná společnost, i když někteří nakonec nedorazili. Celý večer probíhal výborně, Martin měl rozvernou náladu, děvčata lovila a my si užívali. Nakonec se ale něco zvrtlo a společnost se rozhádala a rozprchla domů. Ani já jsem na nic nečekal šel na kutě. Doufám, že příště to dopadne lépe.
Po Murphy's do Ambrosie
24.3.2006 - Po strašlivé akci z minulého týdne jsem pojal tento pátek poněkud střídměji, alespoň co se konzumace týká. I tak, nebo právě proto, to byl večer dlouhý, veselý a povedený. Standardně jsme poseděli večer v Murphy's a pak dostala Martina chuť tančit. Mára a Radek se vymluvili na zákaz od matek svých dětí a tak to zbylo na mě. Nečekejte nic velkého, přesunuli jsme se jen do Ambrosie, pořádně si zatančili, pozdravili známé, Martina se pak pokoušela o jakýsi psychosociální experiment s náhodnými přísedícími ale nakonec jsem ji posadil na tramvaj směrem domů a v klidu odešel domů, přesunul se na jednu vzdálenou planetu a pak šel spát. Prostě normálka...
St.Patrick v Murphy's
17.3.2006 - Předloni to byla šunka, loni losos. Letos byl výhrou soutěže v konzumaci lahodné whisky Jameson dřevěný soudek s několika lahvemi. Vzhledem k tomu, že se již nejednalo o individuální výkon ale výkon celého stolu, nebyl jsem si výsledkem vůbec jistý, obzvlášť když ještě v půl deváté jsem u stolu seděl sám. Ovšem tradice a předchozí dva vyhrané ročníky zavazují a tak jsem se s vervou pustil do soutěžení. A nebudu vás napínat: Dokázali jsme to! Cena ovšem byla strašlivá. Nedostatek tréningu se projevil nevolností, spánkem a výpadky paměti. Pokud jsem někoho pohoršil, nebo urazil, přijměte prosím mojí omluvu, nebylo to ve zlém.
Markétina halušková párty
11.3.2006 - Markéta slavila narozeniny. A vzhledem k tomu, že dlouhodobý pobyt na Slovensku se na ní nesmazatelně podepisuje, pojala je jako mejdan spojený s pojídáním halušek. Dlužno říct, že účast byla silná a dorazili všichni, ba i někdo navíc. Dary byly bohaté, hostina také (chlebíčko/toustová varianta v případě problémů s haluškami) a víno a vodka(!) tekly proudem. Podle toho také leckteří dopadli. Já se ovšem spořádaně nad ránem zvedl, vyklidil jsem pole potřebným a v klidu dojel domů. :P
Pár přátel...
7.3.2006 a 19.4.2006 - Jen maličká galerie, ale doufám, že potěší. Nejprve z mé návštěvy v Brně u Jiřiny a Viktora, kde bylo moc příjemně a navíc Jiřinu jsem už take pěkně dlouho neviděl, takže mě to potěšilo dvojnásob. Ještě déle jsem se neviděl s velmi zaneprázdněnou Michalkou. Takže ani tady jsem nenechal foťák zahálet. A pořád jí to sluší, no ne?
Murphy's v sobotu
25.2.2006 - Místo v tradiční pátek jsme zašli do Murphy's v sobotu, a to ještě v pozměněné sestavě. Pozval jsem pár lidí z práce a ačkoli to programátoři vzdali, i tak se nás sešlo, řekl bych, akorát. Přetřásal se náš vztah k náboženství, Opice a zajíc a také partnerské vztahy. No, až na malé tahanice na závěr při placení to fakt nebyl špatný večer.
Návštěva Bratislavy
17.-19.2.2006 - V lednu se Markéta odstěhoval do Bratislavy za prací a já jí slíbil, že se na ní přijedu podívat. A tato návštěva připadla na tento víkend. Jeli jsme spolu s Míšou a Markéta a její kolegové nás hned v pátek protáhli bratislavskými kluby, což jsme ve zdraví přežili, i po náročné cestě. V sobotu jsme se toulali v Auparku a po starém městě, což nás znavilo natolik, že večer jsme jen relaxovali u filmu. A v neděli již zbyl před odjezdem čas jen na návštěvu Bratislavského hradu. I tak to stálo za to a doufám, že se do Bratislavy zase brzo podívám.
Vesnický ples
11.2.2006 - Nevím, jestli byl úplně nejlepší nápad vyrazit si na vesnický ples, ale určitě to byla zajímavá zkušenost. V neosobní telocvičně osvětlené zářivkami věru nebylo útulno, ale kromě mě to zjevně nikomu moc nevadilo. Pití teklo proudem, hudba hrála ryčně a po parketu vířili dámy ve velkých večerních i pánové v oblecích. Dokonce i mě Jana vytáhla a donutila mě tančit polku!
Multioslava narozenin
4.2.2006 - Poslední dobou nabývám dojmu, že se nedělá nic jiného, než že se slaví narozeniny. A tyhle byly hned pětinásobné. Taky to stálo za to! Celá akce proběhla v Dřeváčku, hospůdce v Měšicích u Prahy. Nenechte se mýlit nuzným zevnějškem, mají zde nadstardardní výběj jídla a pití a především skvělou obsluhu. Zbytek už byl na nás: Živá kapela, laserová střelnice a především kupa dobré nálady zajistila skvělou zábavu. Ale raději se podívejte rovnou na nebývale rozsáhlou galerii...
Táta slaví šedesátku
4.2.2006 - Můj otec oslavil své šedesáté narozeniny a to ve velkém stylu. Na rovinu, měl jsem z toho maličko strach, ale moje obavy se naštěstí nepotvrdily a tak jsme si všichni užili slavnostního oběda a příjemného odpoledne. Dary byly (alespoň doufám) bohaté, jídla a pití dosytosti a doufám, že se každý také náležitě bavil. Takže ještě jednou tolik?
Murphy's do rána
3.2.2006 - Navzdory tomu, že mě čekala druhý den veledůležitá oslava otcových narozenin a já si dal předsevzetí být brzy doma, vše se úplně zvrtlo. Martina jaksi pozapomněla zahlásit své narozeniny a tak nezbylo, než dárek opatřit na místě. Ano, v akci byly kalhotky Jagermeister. A když už byl večer tak pěkně nastartovaný, nechtělo se nám končit nijak brzo. A tak se ani neptejte, kdy jsme skončili... ;)
Silvestr II
27.1.2006 - Když se slaví Silvestr, mělo by se to udělat pořádně. Zvlášť když se slaví jen jednou dvakrát v roce. Radkovi se zalíbil jeho nový bazén natolik, že ho zazimoval a i když se venku teploty pohybovaly pod deset stupňů pod nulou, voda měla příjemných 28 stupňů. To vše díky sofistikované konstrukci z latěk, igelitu, polystyrenu a lepící pásky. I díky tomu se silvestrovský reparát vydařil na jedničku.
U Pelíšků v pelíšku
14.1.2006 - Vzhledem k tomu, že se Markéta odstěhovala na Slovensko, neváhal jsem ani chvíli když se naskytla možnost navštívit jí v pelíšku její sestry. Prostě příjemné odpoledne s přáteli.
Rozblikaný Murphy's
13.1.2006 - Je až s podivem, co všechno dokáží udělat mladé dámy pro několik laciných blikátek. Kateřina například lezla i pod stůl. Ale kdo by jim to měl za zlé, vždyť večer to byl vpravdě rozverný a také příjemný. Jak jinak, v této vzácné sestavě!
Báječný Murphy's
6.1.2006 - Něco končí, něco začíná. A když začíná první pátek nového roku, je to dobrá příležitost setkat se s přáteli v dobrém baru. A tím Murphy's rozhodně je! Navíc se ukázala spousta kamarádů, kteří mezi nás nezavítají nijak často. Takže doufám, že tradici poruší zastaví se přeci jen častěji než je první pátek v roce.

  aktuální  : :  2008  : :  2007  : :  2006  : :  2005  : :  2004  : :  2003  : :  2002  : :  2001