Archiv fotografií 2005
  aktuální  : :  2008  : :  2007  : :  2006  : :  2005  : :  2004  : :  2003  : :  2002  : :  2001  

18.12.2005BigBrother Finále
...
4.12.2005Narozeninové odpoledne u Míši
Pozvání na pozdní oběd u příležitosti oslavy narozenin Míši jsem přijal obzvláště rád. Jednak je Míša milé, hezké a příjemné děvče a jednak se akce slibovala možnost seznámit se s novými a zajímavými lidmi. A to se také naplnilo. Dokonce takovou měrou, že jsem se málem seznámil i s Míšinými popeláři, kteří si přišli vyžádat pravidelné Vánoční výpalné. A nezapomenutelnou se stala i cesta domů, především díky Markétě. :P
22.10.2005Anička slaví narozeniny ve sklípku
Návštěvy moravských sklípků patří k oblíbeným disciplínám. A pokud je to u příležitosti oslavy někoho tak milého jako je Anička, platí to dvojnásob. A že to nebylo jen o konzumaci moravského moku dokládají i fotografie, které vás zlehka provedou historií z doby Napoleona.
14.10.2005Večer v Murphys a Ambrosii
Vyrazil jsem si s pár kolegy jako obvykle do Murphy's. Bylo nám fajn, bylo nás akorát a dobře jsme se pobavili. I když bez Ondry, který mezitím odcestoval na sever. A protože jsme konzumovali zodpovědně, někteří z nás si za odměnu odnesli i zajímavé dárky v podobě různého oblečení. A ti nejpilnější nakonec odkvačili do discoclubu Ambrosia... ;)
8.10.2005Lenka povila syna!
Náš kamarád Mára získal povolení k rozmnožování a pojal to hned velkoryse. Jeho družka Lenka mu povila syna Jakuba (jako brácha!) a taková událost se musí náležitě oslavit. Jak jinak, než v Murphys. A tentokrát i s na Máru netradičně slušnou účastí.
17.9.2005Další bazénová párty v Pticích
Další z řady povedených akcí v Pticích. Velice příjemná, velice rozverná a také koupací. Škoda jen, že Verunka maličko přepálila rozjezd, takže jsme si jí užívali sice intenzivně, ale bohužel jen krátce. I tak to byla ovšem zábava náramná až do rána...
13.9.2005Johaniny divoké narozeniny
Tahle akce, ačkoli uprostřed týdne konaná, si v ničem nezadala s poctivou víkendovou pařbou. Ženy, zpěv, víno, jídlo, hudba i tanec - prostě vše, na co si vzpomenete. Vyzkoušeli jsme útulnost domova, otevřenou náruč parku a pohostinnost místního baru. A končilo se až ráno!
19.8.2005Komorní oslava narozenin
Jako každý rok jsem i letos uspořádal koncem léta oslavu svých narozenin. Tentokrát maličko komornější než jindy, ale i tak velmi povedenou a s vydařenou účastí. Doufám, že se všichni náležitě bavili, protože jestli ne, tak vás napřesrok už nepozvu! ;)
13.8.2005...jak se brali Čumpelíkovi
Pravá vesnická svatba má své zvláštnosti. To se povrdilo i na svatbě Michala a Wendy. Srdeční a trochu divocí hosté, nevrlá hospodská, spousta dobrého jídla a pití - to jsou jen některé z nich. Nakonec jsem se dobře pobavil i za mixpultem jako DJ, nafotil spoustu fotek, zatančil si a nakonec odpotácel na kutě. A nebyl jsem sám, kdo si to užil minimálně stejně. Ale i to je poznat z fotografií...
5.8.2005Brňáci na návštěvě v Murphy's
Po nějakém čase se na nás přijeli podívat odpadlíci z Brna. To je jistě vhodná záminka k pořádné párty. Dokonce i barman Martin si oblékl stylově tričko propagující brněnské pivo a k světu se měla i Lenka, již v požehnaném stavu. O dalších můžeme zatím jen spekulovat.
15.7.2005Rozverné léto v Murphy's
Návštěva milé dámské společnosti je vždy srdečně vítaná, a u Jany a jejích kamarádkách to platí dvojnásob. Nebo trojnásob?! V každém případě to byl večer mile rozverný a domů se nechtělo nikomu.
24.6.2005Chladné léto v Pticích
Letošní letní akce v Pticích sice nedosáhla kvality loňských akcí (především co se počasí týká), ale ani to nám nezabránilo v pořádné zábavě, cachtání se a dovádění ve vodě, grilování nejrůznějších dobrot na grilu a likvidaci zásob těkavých látek v domě. A dokonce jsme mezi sebou přivítali několik dlouho neviděných přátel - co víc jsme si mohli přát?!
17.6.2005Školení v Murphy's
Nejen pokleslou zábavu ale i povznášející vzdělání může návštěvník nalézt v proslulém baru Murphy's. A tak se od toho večera můžeme Filip, Ondřej a já chlubit titulem Whisky expert, což dokládají i vystavené diplomy. Ale nebylo to jen tak: Prošli jsme hodinovým školením, obsahujícím stručnou historii výroby tohoto zlatavého moku, technologií výroby a odlišnostmi jednotlivých druhů, vlivu prohibice a samozřejmě také senzorickou analýzou vzorků. Prostě školení jak má být!
3.6.2005Panoptikum v Murphy's
Kolegové z firmy se mnou znovu navštívili bar Murphy's. A nikdo zprvu nečekal, že akce bude tak úspěšná a protáhne se až skoro do rána. Ale, čas od času, proč ne?!
27.5.2005Naplno v Murphy's
V Praze se objevil Strýček Viktor s chotí a navíc i Jana oslavila své narozeniny, takže večer sliboval úžasné zážitky. Ovšem snad největším bylo objevení se Petry, bývalé barmanky, mezi námi. Popsat jak to všechno proběhlo již nechám na fotkách.
20.5.2005V Murphy's a pak metat koulí
Tenhle pátek vypadal hned od začátku velice komorně. Vždyť účast mi potvrdila jedině Blanka. Vše se ale v dobré obrátilo a nakonec se nás sešlo hned pět, i když to tak podle fotek nevypadá. Celý večer jsme si zpestřili i trochou sportu a dlužno říct, že nám metání koulí do kuželek šlo a skončili jsme vlastně až ve tři hodiny ráno. Ale nakonec - proč ne?!
6.5.2005Vepřové v Ořechově
Byl jsem pozván na firemní opekací akci do vísky nedaleko Brna. Kupodivu, po počátečních obavách se ukázalo, že prase se bude péci místní a mě k tomu nijak nepotřebují. Akce se vydařila, ačkoli náš řidič zavelel k odjezdu poměrně brzy. Na jednu stranu mě to mrzelo, ale na druhou jsem si odvážel příjemné vzpomínky a navíc jsme byli všichni po náročném týdnu docela unavení. Tak snad příště!
29.4.2005B*light a Murphy's
Becherovka rozběhla druhé kolo jejich světelné promoakce. Tentokrát rozkošné blikátka nahradily fosforeskující tyčinky. I s nimi lze užít spoustu legrace (jak ostatně vyplývá z přiložených fotografií), ale nemají tak dlouhého trvání jako blikátka. Inu, nic se s časem nezlepšuje...
22.4.2005Tady žije Jack
Čekání se vyplatilo. V podstatě s novými lidmi, kteří byli v Murphy's poprvé a s novou akcí se vše povedlo na jedničku. Pravda, účast byla nižší, než jsem čekal, ale to nakonec nebylo na škodu. Hostesky byli tentokrát perfektní, a doufám, že se ještě v Murphy's ukážou. Všichni se, myslím, bavili báječně a doufám, že si něco podobného zase brzy zopakujeme.
15.4.2005Večer se Southern Comfort
Mé proroctví se naplnilo a každý pátek není posvícení. Tentokrát v pozměněné sestavě a po dlouhé době s akcí, na Southern Comfort. Bohužel, to pití se prakticky nedá pít, hostesky za moc také nestáli a zažil jsem už i mnohem lepší večery. Příště se čeká akce s Jackem Danielem, tak uvidíme...
8.4.2005Vesele v Murphy's
Kaťe se u nás zalíbilo a tak nás navštívila v krátké době podruhé. Ale ten večer si neužila zdaleka jen ona, ale i všichni ostatní, kteří přišli. Slováci pro to mají krásný výraz - žúr. Uvidíme, jak to dopadne za týden.
25.3.2005V Murphy's porvé s Kaťou
Michal mezi nás přivedl svou slovenskou přítelkyni Kaťu, a tak i na nás mohla dýchnout její východní exotika. Ostatně i Michal si to po nuceném exilu na východě náležitě užíval a smažená kuřecí křídla přirovnával k maně nebeské. Inu, někomu stačí ke štěstí poměrně málo a jiný to nedocení dokud o to nepřijde. Ale dost filozofování, užijte si fotky!
18.3.2005Po čase zase v Jizerkách
Po dlouhém čase se nám povedlo proniknout znovu do penzionu Dohnal v Jizerkách. Bylo to sice komorní, několik lidí nakonec nedorazilo, ale i díky kulturnímu zážitku a cestovatelské vložce po trojmezí bylo vše v pohodě a klidu. A o to přeci jde...
25.2.2005Dvojmejdan v Murphy's
Jak vypadá pořádně rozjetý dvojmejdan v Murphy's s následným zakončením v Ambrozii si můžete detailně prohlédnout v přiložené fotogalerii. Doufám, že se nikdo nebude stydět... :P
18.2.2005Loučení s Brňáky
Loučení s Viktorem a Jiřinou, kteří se stěhují do Brna, bylo plné překvapivých zvratů. Někdo může říct, že za to mohl Pepe Lopez, ale ja bych mu přiřkl jen menší část viny. Fakt je, že asi nejbujarejší večer zažila modrobílá mašle, která se objevila na mnohé hlavě a nebo krku, abych ji pak cestou domů našel ležet na chodníku. I sželelo se mi jí, a vzal jsem jí k sobě domů, do tepla, aby chuděrka nenastydla. Šťastná majitelka si jí může za mírnou úplatu u mě vyzvednout. Příště, to snad již bude víc v pohodě. Řekl jsem příště...?!
17.2.2005Level slaví desítku
Speciální galerie s fotkama z Level party. Podrobnou komentovanou reportáž najdete na Gemecenter.cz.
11.2.2005Divoké finále v Ambrózii
Aby toho nebylo dost, přilípnul jsem se na Filipa, který po skončení narozenin šel vyzvednout svou ženu z diskoklubu Ambrozie. Abych si to také nechal ujít, když tam s jeho ženou bylo nezjištěné množství jejích kolegyň. Skončili jsme v půl čtvrté ráno, a to i přesto, že jsem ten den pomáhal stěhovat strýčka Viktora do Brna. Ačkoli jsem byl celkem v pohodě, musel na mě být celý den strašný pohled, protože se mě Jiřina několikrát ptala, jestli jsem "v pohodě".
11.2.2005Martina slaví narozeniny
Martina se odvážně rozhodla oslavit své narozeniny v našem oblíbeném baru Murphy's. Sešla se spousta gratulantů a ačkoli jsem jich moc neznal, nálada byla vynikající. Snad jen Filip a jím vyprovokovaná panáková smršť, která mě naštěstí jen lízla, měla následky poněkud trvalejšího charakteru. Ale když my nesmíme ani naznačovat...
4.2.2005Murphy's se Sašou
Jo, slabší akce střídají ty silnější. Potvrdil to i tento pátek, kdy jsem neponechal nic náhodě a POŘÁDNĚ objednal stůl v Murphy's. A to se ukázalo jako klíčové, protože se sešlo dost lidí a přitom se jen příjemně mačkali a měli si kam sednout. Poprvé mezi nás Štěpán přivedl své nové děvče, Sašu, a myslím, že mezi nás perfektně zapadne (I když uznávám, není Márův typ...;). Takže zase někdy příště!
21.1.2005Harém a Murphy's
Pátek začal netradičně v restauraci Harém. Až na středně zmatenou obsluhu a studené jídlo to nebyl špatný zážitek, zvlášť když se okolo vás točí sošná břišní tanečnice. I tak jsem nakonec skončil v Murphy's a i když všichni kamarádi už stačili zbaběle prchnout, chvíli jsem poseděl na baru a fotil si jen tak pro zábavu...
14.1.2005Roztančený Murphy's
Nenápadně začínající párty v Murphy's skončila velmi roztančeně. Hvězdnou sestavu tentokrát doplnila Blanka, Petra se svým cizozemským přítelem, Filip s Jitkou a Janička. Ne všichni byli druhý den schopni dostát svým slibům a nebo provádět naplánovanou činnost, ale každá dobrá párty něco stojí. Jak praví klasik: Mua-ha-haaa!
5.1.2005Děvčata slaví
Radka s Lenkou slavili narozeniny. Letos to byla oslava sice komorní, ale o to veselejší. Všichni, kdo jste se nezúčastnili, můžete jen hořce litovat a teskně hořekovat. Takže, zase za rok!
  aktuální  : :  2008  : :  2007  : :  2006  : :  2005  : :  2004  : :  2003  : :  2002  : :  2001