Archiv fotografií 2004
  aktuální  : :  2008  : :  2007  : :  2006  : :  2005  : :  2004  : :  2003  : :  2002  : :  2001  

29.12.2004Malý bowling
Jen rekreačně jsme si mezi svátky střihli malý bowling. Spíš než sportovní událost to byla událost společenská a tomu i odpovídaly předvedené výkony. Ale co byste po Vánocích chtěli, že?
11.12.2004Fondue u Radky
Radka nám nabídla nevšední příležitost využít svou pohostinnost a připravila masové fondue. A musím říct, že praskání rozpáleného oleje a vůně pražených kousků masa má něco do sebe, obzvlášť pokud přijde jen třetina pozvaných. Zkuste si přivonět alespoň z fotek.
4.12.2004Mára slaví narozeniny
Mára tentokrát oslavil narozeniny místo v Murphy's nahoře na Vinohradech, v jedné z vinárniček. Až na problémy s muzikou byla celá akce v pohodě. Zvláštní uznání si zaslouží Jana s Petrem, kteří dorazili nejpozději a odešli téměř jako první, ačkoli měli domů cestu předalekou. A to se počítá!
3.12.2004Hučka od Tulamorky
V Murphy's se dá sehnat kdejaký kousek oblečení na sebe. Bohužel, čepice od Tulamorky byla poslední a snad i to nás zachránilo od těžších ranních následků. Zajímavé na téhle galerii je snad i to, že první stránka je focená márovým foťákem (ale zdaleka ne jen Márou) a druhá stránka je focena mojí starou dvacet-čtyřicítkou (a to mojí rukou ;).
12.11.2004Murphy's také s Blankou
Do Murphy's tentokrát dorazila i Anička s Petrem a nakonec se nám podařilo i vysvobodit Blanku, kterou na bowlingu vedle obletovali nezletilí mladíci. Viktor a Martina si odnesli čepici a šálu a já jsem pro změnu tentokrát zcela ostrouhal a neodnesl si vůbec nic. Každý den holt není posvícení...
5.11.2004Bowlingové narozeniny
Milada slavila narozeniny a vhodně spojila bujaré veselí s příjemným protažením těla. Přejeme jí hodně zdraví a další šťastná léta. Nakonec byli ale oslavenci dva, protože Ivanovi se podařilo dosáhnout velice slušné skóre 201 bodů a získal zápis na tabuli cti.
22.10.2004Přeplněný Murphy's
Zase jeden přeplněný pátek. Tentokát projevila přání královsky povečeřet Jana se svojí suitou, ale zase pozdě. Nakonec se nám povedlo zajistit jim židle a také proto, že další část osazenstva prchla zbaběle domů, jsme je nemuseli poslat tamtéž. To ovšem vyústilo v nezřízenou zábavu a dokonce Kateřina, za doprovodu Martinových užaslých pohledů, i zatančila.
16.10.2004Delegace z Coca-Cola v Murphy's
Nečekaná přepadová akce se uskutečnila z firmy Coca-Cola. Vedla jí ex-zaměstnankyně Jiřina a na pomoc si přizvala Ladu a Heduš. Nakonec se ale ukázali jako zcela neškodné a vystačili si sami. I když musím uznat, že Jiřina nakonec vydržela až skoro do konce a i jsme se velmi dobře pobavili...
1.10.2004Na balkónku v Murphy's
V poslední době bývá v Murphy's pěkně plno. A když jsme zapomněli objednat stul a nechali to až na poslední chvíli, zůstal na nás jen maličký balkónek. I tak se nás tam narvalo spousta a je až s podivem, že s námi nespadnul.
25.9.2004...a další svatba
A další svatba se konala tentokrát až v Jizerkách. Anička si brala Petra v kostele v Horním Maxově. Že z příjezdu na obřad nakonec Strýček Viktor udělá erzetu, za kterou by se nemusel stydět ani Colin McRae, jsem do poslední chvíle netušil. Přežili jsme a i proto jsem si zbytek svatby mohl v klidu užít a svatebčané měli muziku. Přeji jim na společné cestě hodně štěstí, protože vše ostatní mají ve svých rukách.
24.9.2004Na lovu v Murphy's
Lovecký instinkt je vlastní pro každého člověka. Pro někoho více, pro někoho méně. A jak to na takovém lovu vypadá se můžete podívat na přiložených fotografií z přírody. I když někteří tvorové vlastně jen hájili své již dobyté teritorium.
17.9.2004Veselý víkend
Pro někoho veselý, pro mě smutný. Chytil jsem strašnou rýmu a celkově mi nebylo dvakrát do zpěvu. I proto větší část pátečních fotek pochází z foťáku Martiny. Ale zábava nyla zjevně i beze mne. V neděli se udělalo krásně a tak se jelo na výlet a za kultůrou. Co vše se dá najít u rybníka je poznat z přiložených fotografií.
10.9.2004Jack v Murphy's
Martina se chlubila novými rukavicemi, aby mohla někomu rozbít ústa. Jako akční pití byl v Murphy's tentokrát Jack Daniels. Na toho si moc nepotrpím, ale ceny byly lákavé. Nakonec z toho bylo jen falešné tetování, ale užili jsme si s ním spoustu srandy, víc než jsem čekal. Škoda jen, že Mára na počátku udělal pěknou ostudu, i když nebyl v tom úplně sám. Ale i tak jsme si nakonec mohli říct: Tady žije Jack...
4.9.2004Murphy's až do rána
Původně neplánované posezení v Murphy's skončilo až nad ránem. Musíme si Petru ještě užít, než nás opustí. Tentokrát se nám podařilo i rozpustit jí vlasy...
28.8.2004Afterparty po paintballu
Na paintballu jsme chytli strašlivou žízeň a do rezidence Petra a Jany to bylo tak blízko. Navíc bazén po celodenní námaze představuje také silný argument a až petr opraví vyhřívání, naskáčou tam určitě úplně všichni. I tak to byla povedená spontánní akce. Petr s Janou jistě doufají, že letos už opravdu poslední... ;-)
28.8.2004Svatební paintball
Jako svatební dar pro Kačku a Martina jsme vybrali zápas paintballu. Sešlo se nás šestnáct(!) hráčů a zbabělá Lenka, ale i těch šestnáct si to královsky užilo. Hráli jsme přes tři hodiny, vystříleli 8000 kuliček, nadělali spoustu modřin a barevných fleků, propotili mundůry a dostali strašlivou žízeň. Novomanželé vrněli blahem, obzvlášť když jsem přestal hrát a zabíjet Martina (thanx Čočík for tactics). Jak to dopadlo s tou žízní uvidíte v další galerii.
27.8.2004Šokující Murphy's
Tak tenhle pátek byl opravdu šokující. Přijdu ke stolu, kde obvykle sedáváme, u stolu sedí jakési cizí děvče a to mi říká: Nejseš ty náhodou Hubert? Rozuzlení je prozaické - Jiří zavítal po mnohaměsíční pauze zase mezi nás a přišel se pochlubit svým novým děvčetem - Evou. A dlužno podotknout, že Evčka se mu povedla. Je milá, hezká, příjemná, prostě si ji ani nezaslouží.
22.8.2004Křtiny v lesárně
Dlužno podotknout, že ačkoli jsme byli pozvaní, nikdo nečekal, že v půl třetí v noci se na oslavě opravdu objevíme. Paní domácí jsme zastihli v negližé, ale všichni ostatní to přivítali jako vhodnou vzpruhu pro pokračování. No, nakonec jsme skončili naproti v bazénu...
21.8.2004Nostalgický Murphy's
V návaznosti na předchozí události jsme zašli s Viktorem do našeho oblíbeného Murphy's. Po rozverné zábavě jsme se také mrkli do Ambrozie, ale kromě barmanů nás ničím nenadchla. Vzhledem k tomu, že naše oblíbená servírka Petra z Murphy's se rozhodla odejít, zašli jsme tam zpátky a nechali si podat vysvětlení. Žal se rozhostil v našich srdcích a tak jsme vyrazili na křtiny.
20.8.2004Oslava našich narozenin
Tak tohle byla ovšem monstr akce. Slavil jsem se Strýčkem Viktorem své narozeniny, já osmnácté a on o rok víc, a pečlivá příprava byla přetavena v prima zábavu, kde se (doufám) bavili všichni účastníci. Děkuji všem zúčastněným a vy ostatní pozvaní můžete jen hořce plakat. Obzvlášť bych chtěl poděkovat našim hostitelům, Janě a Petrovi, kteří se o nás vzorně starali, a také svému otci, který perfektně zařídil počasí. Pravda, měl jsem nějaké reklamace na teplotu vzduchu, ale utopil jsem je v bazénu.
14.8.2004Divoký mejdan u Blanky a Ivana
Když jsem dorazil do Motola, byla zábava již slušně rozjetá. O to víc mě překvapilo, že se Viktor, kvůli kterému jsem tam vlastně vyrazil, vzápětí zvedl a odkvačil. My oststní jsme ovšel debatovali až do rána. Chvilkami i divoce, ale rozhodl jsem, že ne všechny fotky jsou ke zveřejnění. Howg!
13.8.2004Komorní Murphy's
Bez Viktora a na balkónku to nebylo tak divoké jako posledně, ale i tak jsme si to užili. Navíc netradičně zavítal i Petr a dokonce dorazila i Jiřina. Viktor se veselil jinde a chybu tím udělal. Navíc jsem se v noci vydal za ním, což dokumentuje další reportáž.
6.8.2004Murphy's na divoko
Tak tohle bylo opravdu velké. Nebylo nás mnoho a přesto byla zábava náramná. Navíc stále jěště běžela akce na blikačky a navíc i na pouzdra na peníze (A to se, Bobe, vyplatí).
31.7.2004Výlet na Slapy
Odhodlal jsem se k výletu na Slapy spolu s Lenkou a Márou. Bohužel, někam jsem zašil pouzdro na foťák, tak jsem sáhl po svém starém, abych mu protáhl závěrku. A povedlo se jak koupání, tak i večerní opékačka!
23.7.2004Malý Murphy's
Tentokrát jen malé komorní posezení v příjemném prostředí. Pár skalních ještě táhlo dál noční Prahou, ale já se raděj vydal k domovu.
21.7.2004Barbecue u Radky
Radka uspořádal už tradiční střešní barbecue, s opékaným masíčkem a dalšími dobrotami. Byl jsem ale převelice znaven a party proběhla v poměrně komorním duchu a tak jsem si to nakonec neužil tak jak by se na první pohled zdálo. Ale rozhodně to nebyla chyba na straně hostitelky, spíš na mojí...
17.7.2004Bazénová párty
Podobně jako loňská úspěšná akce u Petra a Jany, i letos proběhla bazénová párty. Nožná ne až tak bujará, protože večer se chopili svých kytar najatí mariachi a pěli písně natolik teskné a unylé, že celé osazenstvo spíše uspávali než burcovali k frenetickému tanci a veselí. I tak to byla akce náramná a kdo si ji neužil - jeho chyba!.
10.7.2004Oslava svatby Zuzany a Tomáše
Konečně jsem se dostal i k této fotogalerii, kterou jse avizoval již o víkendu.
10.7.2004Svatba Zuzany a Tomáše
A další díl oblíbeného seriálu Svatby mých přátel přicházi velice brzy po předchozím. Tentokrát si Zuzana brala Tomáše. Obřad proběhl v romantickém prostředí turisty zaplněné Dendrologické zahrady v Průhonicích a jedno oko nezůstalo suché. Bohužel, ani moje, poté, co jsem viděl své fotky. Inu, foťák je ještě nový a mám se co učit...
2.7.2004Bowling a Murphy's
Kompozitní akce, kdy jsme za jediný večer stihly zasportovat si i vypít pár žejdlíků. Povedená zábava i s užitečným vyvrcholením v podobě hodnotných cen v loterii s Ballantines.
28.5.2004Svatba Kačky a Boka
Mám tu další díl oblíbeného seriálu Svatby mých přátel. Tentokrát si Kačenka brala Martina Boka. Oslava proběhla v Osadě Jedličkov, hrála živá kapela, jídla a pití bylo dosytosti, lidí fůra a zábava? Co vám mám povídat - podívejte se sami!
28.5.2004...tradičně v Murphy's
A znovu v Murphy's. Tentokrát nás navštívil i Ondra, a akce se povedla ke spokojenosti všech. Akce s Becherovkou stále pokračovala a tak blikali všichni.
28.5.2004Barbecue u Lenky
Lenka pozvala na opekací párty spoustu lidí, ale sešlo se nás nakonec jen pět. Byla to tedy akce komorní, na které jsme si masa užili do systosti a ani pejsek nepřišel zkrátka.
28.5.2004Murphy's B*lights
Jako většinu pátků i tenhle jsme trávili v Murphy's. Tentokrát běžela akce s Becherovkou o blikací válečky a reflexní práskací pásky. Nálada byla rozverná a slibovala nejrůznější kreace: Terminátor, Borg, Techno-maniak, Upjatá a mnoho dalších...
28.5.2004Rozverný Murphy's
První opravdová série z mého nového foťáku. Jako obvykle z Murphy's. A jako obvykle v tvrdé sestavě - Mára, Viktor a já. A aby bylo co fotit (a nejen to), pozval jsem i Martinu. A že bylo co fotit dokazují i přiložené fotografie!
22.5.2004Narozeniny, které se zvrhly ve křtiny
Zdá se, že Radek a Jinda okoukali náš systém slavení narozenin a vybrali si tohle datum, ačkoli oba mají narozeniny ve skutečnosti mnohem dříve a mnohem později. I tak to byla celkem vydařená akce se spoustou jídla, pití i zábavy. Dokonce se nakonec zvrhla i ve křtiny, protože Denisovi se narodilo druhé děcko, dcera Natálka. Gratuluji!
7.5.2004Poslední leč
IS pořádala menší párty kousek za Brnem. Bohužel, právě zde mi odešel foťák, a tak vám mohu nabídnout jen pár fotografií. I tak se akce celkem vydařila a foťák už je v pořádku. Jen by mě zajímalo, kde skončila moje baterka a především dva akumulátory, co byly v ní!!! Svatosvatě se mi brňáci dušovali, že mi ji pošlou a už je to víc jak tři týdny a kde nic tu nic. Je to prostě poučení pro příště. NIKOMU NIC NEPŮJČUJTE!
30.4.2004V Murphy's do Evropy
Shodou okolností vyšel náš vstup do Unie na přelom pátku a soboty a tak jsme jako obvykle seděli v Murphy's. V televizi zároveň dávali hokej a tak se celý večer příjemně zvrhnul.
24.4.2004Ballantines party u Máry
Mára získal rodinné balení Ballantines a po letech dokončil rekonstrukci svého bytu. A navíc měl svátek. Z toho nemohlo vzejít nic dobrého...
16.4.2004Lenka a Pavel se berou
Po dlouhé a vleklé známosti se Lenka a Pavel rozhodli, že svůj vtah zlegalizují. Co se vše dělo je částečně zdokumentováno na těchto fotografiích a částečně musíte pátrat ve své paměti. Já nesmím ani naznačovat...
4.4.2004Fondue party
Markéta je posedlá různými zeměni a tentokrát se to projevilo tak, že po vzoru Žabožroutů uspořádala podivné pojídání rozpatlaného sýra a jiných drobností. Ve skutečnosti se z akce stalo nezřízené obžerství, kterému korunu nasadilo na závěr servírované čokoládové fondue, které dorazilo i ty nejodolnější jedince. Na tomto faktu nic nezměnilo ani alibistické tančení salsy a břišních tanců přítomných děvčat. Tak zase někdy příště...
19.3.2004Šunka party
Před týdnem jsem šunku vyhrál a teď jí bylo potřeba sníst. Vyhradil jsem na to dva dny a pozval spoustu známých. Nakonec se nás sešlo dvakrát šest, i když v pátek to vypadalo ještě hodinu a čtvrt po plánovaném zahájení tak, jak vidíte na prvních fotkách. Děvčata prostě jaksi pozapomněla. Vše se ale v dobré obrátilo a nakonek jsme šunku skoro snědli.
19.3.2004Jameson vs. Hubert
Zcela nečekaně jsem se dostal k akci v Murphy's, která spočívala v bonusové konzumaci irské whisky Jameson. Ten mi chutná (od té doby kdy tam řediteloval Adam ;-) a tak jsem se pod odborným vedením trenéra Máry pustil do díla. Hlavní cenou byla třináctikilová šunka sv. Patrika. No a co myslíte...? Do lednice se mi vešla...
13.3.2004Vopičák si pořídil druhé děcko
Vopičákovi není jedna dcera dost a tak si pořídil druhou. A to je samozřejmě dobrá záminka pro malou decentní oslavu. Někteří se dokonce budou ještě teď stydět. Ale prý to bylo naposled, dva kousky Vopičákovi stačí... ;-)
22.2.2004Markéta slaví narozeniny
Markéta si našla trošku času mezi svými zahraničními výlety a pozvale své kamarády a příbuzné na oslavu svých vlastních narozenin. No co vám mám povídat: Čekala nás opulentní hostina s několika dezerty, pití co kdo snesl a především výborná nálada.
5.2.2004Score party
Letos jsem se stal členem redakce časopisu Score. A bylo to zjevně v ten pravý čas, protože vzápětí jsme oslavili deset let od založení. A oslava to byla velká a úspěšná. Máte možnost ostatně posoudit sami.
31.1.2004Narozky Dity, Radky a Lenky ve Warezu
Radka, Dita a Lenka oslavili narozeniny ve vinohradském Warezu. Kolikáté se nesluší v jejich věku už připomínat a trapně opakovat už po několikáté že sedmnácté se mi nechce. Oslava to byla příjemná, škoda jen že si na nás neudělala čas i Kamila a předhodila nás nějakému nerudnému kolegovi, takže jsem se zařekl, že už tam nepáchnu.
10.1.2004...a znovu Murphy's
Tradiční páteční posezení v Murphy's, tentokrát okořeněné přítomností sličné Jitky.
3.1.2004Mejdan u Vopičáka
Spontánně pořádané oslavy bývají nejlepší. A ani tahle narychlo zorganizovaná u Vopičáka nebyla vyjímkou. Bohužel jsem neměl ssebou svůj foťák, takže tahle galerie vznikla díky Pájovu foťáku a je to na ní i trochu znát. Prostě jsem zvyklej na svoje... :-)

  aktuální  : :  2008  : :  2007  : :  2006  : :  2005  : :  2004  : :  2003  : :  2002  : :  2001