Archiv fotografií 2003
  aktuální  : :  2008  : :  2007  : :  2006  : :  2005  : :  2004  : :  2003  : :  2002  : :  2001  

31.12.2003Silvestr
Poslední oslava příchodu nového roku byla jen velmi komorní. Proto z ní není ani rozsáhlá fotogalerie. I přesto jsme si to náležitě užili!
6.12.2003Vánoce v Jizerkách
Jako už tradičně jsme oslavili Vánoce s přáteli v pensionu Dohnal už s mírným předstihem. Oslava to byla náramná, i když třeba ne tak divoká, jak někdy oslavy bývají. Asi už stárneme... ;-)
22.11.2003Mára, Viktor a Hubert slavili narozeniny
Oslavili jsme zcela netradičně narozeniny až v listopadu. Spoustě lidem to nevadilo a bylo to znát. Přišlo jich spousta a celá akce se velice vydařila. Za rok zas...! P.S.: Pokud vás zajímá další detail, tak tady je náš společný účet.
20.11.2003H&D2 Launch party
Zúčastnil jsem se launch party u příležitosti uvedení hry Hidden & Dangerous 2 na český trh. Po rozpačitém začátku se nakonec vše v dobré zvrtlo, o čemž vypovídají i tyto fotografie.
14.11.2003Murphys ve znamení černé
Náše tradiční páteční útočiště, Murphy's, pořádalo párty ve znamení fernetu. Spousta dárků, spousta zábavy a tudíž i dobrá nálada. To jsem zvědav, co bude příště...
12.10.2003Na víkend k Dohnalům
Krátký, decentní výlet do lůna čisté přírody - to je oč tu běží. Pension U Dohnalů nám opět nabídl své pohostinství a my ho vděčně využili.
20.9.2003Oběd v řecké restauraci
V sobotu jsem byl na obědě se svými přáteli ve vynikající řecké restauraci na Vinohradech, kousek od paláce Akropolis. Ačkoli se nás sešlo pět a pět dětí, chovali se k nám vlídně a pohostinně. Také posezení na velice příjemné zahrádce stálo za to.
11.9.2003Na burčáku
Markéta zorganizovala příjemné posezení nad čerstvým burčákem. Nálevna to byla jaksepatří zaplivaná ale burčák nebyl věru špatný.
30.8.2003Filip oslavil třiatřicetiny
Ačkoli to na první pohled vypadalo špatně, protože Filip přivezl špatnou pípu a prasátko také bylo ještě studené. O zábavu se tedy postaral pro začátek místní vyhlášený hostinec a děvčata, která nám předváděla svoje bříška. Nakonec se vše v dobré obrátilo. Filip sehnal pípu, prasátko se na rožni usmívalo a nálada se patřičně vylepšila. Nakonec jsme skončili na místní diskotéce a ještě dva dny poté cítím celé tělo. A asi nejsem sám... ;-)
29.8.2003A pořád v Murphy's
Znovu tradiční páteční sedánka v Murphy's. Není to už příliš monotématické?
22.8.2003Jitka a Luděk se berou a slaví
Pokud zalistujete několik let dozadu, tak najdete reportáž ze svatby novomanželů Rasejevových. A tohle je svatební oslava Blančiny sestry Jitky a jejího Luďka. A že se pěkně rozjela je doufám vidět i z těhhle fotek.
15.8.2003Mára, Viktor a Hubert slavili narozeniny
A zase v Murphy's
25.7.2003Klofni prcka!
Tak tohle bylo velké! Různé reklamní akce jsou příjemným zpestřením jinak nudných pátků. Tady se klofnul prcek a co s ním? To už je vidět na přiložené fotodokumentaci...!
18.7.2003Kolaudace domu u Vackových
Vodní hrátky v krytém bazénu před vlastním domem může provozovat Petr a Jana. A také všichni, kteří se zúčastní kolaudace jejich domu. A byla to párty opravdu nezapomenutelná, plná sličných žen, rozverných mužů, spousty nápojů, rafinovaného jídla, sportovního vyžití a štědrého slunce. Někteří z nás dokonce vydrželi až do následujícího poledne a jen neochotně jsme se unaveni, ale šťastni vraceli do svých nuzných příbytků.
13.7.2003Markéta měla svátek
Markéta slavila svátek v komorním duchu slavnostním obědem. Podávalo se dušené bio hovězí, pečený brambor, salát zahradní, rajčatový, avokádo a krevety a dokonce trochy špaget. Jako sladkou tečku jsme připravili rafinovaně aranžované ovoce. Na závěr jsme byli zneužiti k přesazení a přeseknutí příliš rozbujelé palmy. Prostě milé odpoledne.
5.7.2003Dlouhá párty u Vopičáka
Pavel Jan Oušek využil nepřítomnosti své ženy a děcka k uspořádání kvalitního mejdanu. Akce se opravdu vydařila a veselili jsme se až do rána. I účast byla poměrně slušná a Vopičák je docela slušný hostitel. Dobře jsme se pobavili i nad videem ze svatby Viktora a Jiřinky.
28.6.2003Aktis Band v Rock Cafe
Aktis Band koncertoval v Rock Cafe. Bylo to trochu komornější, než jsem čekal a tak jsem si ani nevzal svůj foťák v předtuše divokého běsnění několikasethlavého davu. Skutečnost se značně lišila a tak fotil jen Viktor foťákem Petra Kuchře. Ten nakonec bohužel smazal všechny fotky, na kterých nebyla kapela a tak z vlastní atmosféry, která byla nakonec docela dobrá, toho moc nepochytíte. Beru to jako malé poučení pro příště...
20.6.2003Jiřinka a Viktor se berou
S politováním si vám dovoluji oznámit, že Jiřinka a Viktor si po vleklé a těžké známosti řekli své ANO. Ano, Viktor pojal za svou choť Jiřinku a Jiřinka za svého muže Viktora. A tak jim přeji na další společné cestě hodně štěstí, lásky a porozumění. A samozřejmě nejen já. Na oslavě své přání vyjádřili další desítky příbuzných, přátel a známých. A akce se po všech stránkách vydařila a oba novomanželé potvrdili své vynikající organizační schopnosti. A tak mi nezbývá než ještě jednou zvolat: Děkujeme, a hodně štěstí!
17.6.2003Návštěva na Slovensku
Služební cesta mě zavála do Bratislavy a tak jsem této příležitosti využil k setkání se svými tamními přáteli. Zúčastnil se i strýček Viktor, který to měl zase kousek z Brna. Kromě příjemného posezení jsem předal i fotky Peterovi a Mariane z jejich svatby.
13.6.2003Myrphy's Corona party
Velice zdařilá akce. Coronu mám opravdu rád, škoda že je tak drahá. Nicméně tentokrát se to vyplatilo: Každý los vyhrává! Vychlastal jsem si dvě pěkná trička, dvě píšťalky a tři další bonusové Corony. Akce jak má být!
5.6.2003Narozky ve Warezu
Slavit cokoli uprostřed tydne je nešvar, který by měl být direktivně zakázán. Na druhou stranu jsem to přežil neočekávaně dobře a i do práce jsem dorazil včas. A tak snad až na velký flek v podobě nedostatečného zásobení Warezu pivem, sodovkou a dalšími dobrotami, se akce vydařila a užili si jí všichni.
1.6.2003Markéta má nový gauč
Byl jsem se podívat na zrenovovaný gauč u Markéty. I přes počáteční obavy se nakonec její kočka rozhodla brousit si drápky na proutěném koši a ne na nově potaženém gauči. Přes skvělé počasí jsme našli malou skvrnu na stropě a tak Markéta prováděla inspekci izolace na střeše. I to jí možná uvedlo do tak nostalgického rozpoložení (Spolu s tím, že jsem jí po několikaletém pobytu v tomto bytě jako první dokázal naladit televizi (Thomson - není nic snažšího - dělal jsem to přes dvě hodiny)), že mi pustila starý instruktážní film, vě kterém fouká vestu. Prostě nedělní odpoledne jak vymalované...
30.5.2003Kolaudace u Michalky a Karla
Ačkoli jsem byl na Michalu a Karla trochu naštvanej, protože se mi skoro rok a půl neozvali, vzal jsem je na milost a ozvláštnil jimi pořádanou akci u příležitosti kolaudace jejich zrekonstruovaného domečku svou přítomností. Ačkoli jsem neznal mnoho přítomných, i tak mi prokazovali patřičnou úctu, jídlo bylo obstojné a pítí také odpovídalo záměru akce. Bohužel, jsa po nemoci, jsem nebyl schopen zdržet se až do úplného závěru a vyfotografovat Michalku v novém nočním úboru. Ale já nezapomínám..!
24.5.2003Hrad Dohnal
O víkendu jsme si zajeli tradičně do Jizerek. Tentokrát jen v komorní sestavě a já jsem byl ještě stále ve stavu nemocných, ale čerstvý horský vzduch měl na mě naštěstí blahodárné působení. Dokonce jsem v noci potkal bílou paní, a tak se od této chvíle ubytovací zařízení Dohnal zove hradem, protože uznejte sami, že bílá paní v penzionech nestraší.
17.5.2003Svatba Petera a Mariany
V sobotu si řekli své "ano" Peter a Mariana, moji kamarádi ze Slovenska. Svatba to byla i přes drobnou ženichovu indispozici a počáteční obavy opravdu vydařená. Obzvlášť club Mango u vody se ukázal jako velice pohostinné místo, diskjockey hrál dobrou hudbu, lidé se dobře bavili. Opravdu povedené a mě nezbývá než novomanželům popřát hodně štěstí na další společné cestě životem.
16.5.2003Oslava v Murphys
Mě bylo hned divné, že v Murphys bylo ten večer tolik lidí. Aniž by se mi kdokoli zmínil, slavili se hned dvoje narozeniny. A že to byla akce vydařená mi doloží i tyhle fotografie. Bohužel, vzhledem k rannímu odjezdu na Slovensko jsme to se Strýčkem zabalili tentokrát brzo, ale i tak jsme si to stihli užít.
24.4.2003Strýček u vodopádů
Strýček Viktor využil svůj kanadský business trip i k návštěvě proslulých Niagarských vodopádů. Nemaje amerického víza vše sledoval z kanadské strany, ale díky ohavnému panoramatu hotelů za svými zády a lepšímu výhledu toho ani nelitoval. Ostatně, posuďte sami.
23.4.2003Vietcong lauch party
V pražském diskoklubu Jungle proběhl křest nové hry Vietcong, kterou pro všechny hráče připravily firmy Pterodon a Illusion Softworks. O dobrou atmosféru se staral Pavel Svoboda a Ray Koranteng spolu s Lucií Koňaříkovou a Ivou Kubelkovou. Také se objevil Marek Vašut (Že by maskot IS?) v roli vyzvědače, kterého přítomní seržanti interrogovali. Samozřejmě nechyběli ani kluci z Pterodonu a Illusion Softworks, stejně jako spousta odborných novinářů. Přes počáteční rozpaky se akce i díky připravenému programu příjemně rozjela a tak nakonec účastnící litovali, že je středa a že nemohou zůstat v příjemné a zajímavé společnosti celý večer... Podrobnou reportáž najdete na GameCenter.cz.
18.4.2003Slováci v Murphys
Na svých nepravdelných toulkách Evropou nás poctili návštěvou i naši kamarádi ze Slovenska. Tak jsme je vzali do Murphys - kam jinam. Doufám, že se jim tam líbilo jako nám. Navíc ještě běžela promoce "K Velvetu doutník" a tak se pořádali vykuřovací orgie. Nepřejte si vědět jak to skončilo... ;-)
7.4.2003U Jany a Petra v Brně
Své poněkud dlouhé dovolené jsem využil kromě jiného i k návštěvě mých přátel v Brne. Petra a Jany. A protože jsme se dlouho neviděli, měli jsme si o čem povídat. A dlužno podotknout, že to bylo velice milé a příjemné a doufám, že si něco podobného zase brzy zopakujeme, ať už b Brně, nebo v Praze.
30.3.2003Kolaudace u Honzy, Marcely a Tomáška
Honza s Marcelku a Tomáškem si opatřili nové bydlení. Suchdol má tu výhodu, že je tam klid. Snad až mrtvolný. Byt je ovšem velmi hezký a velký, net je natažený i na záchod a navíc k tomu patří i příjemně velký kus zahrady. S opékacím krbem! Hned jsme experimentálně oveřili, zda-li se v něm dá opékat kuře, nejrůznější klobásky a další masíčko. A nevadilo nám ani těch několik vegetariánů, kteří se k nám vetřeli... ;-)
29.3.2003Ivan slaví narozeniny
Ivan oslavil své narozeniny v okruhu přátel a v baru Warez na Vinohradech. Kamila tentokrát nedorazila, zato ostatní se účastnili v hojném počtu. Bohužel, vzhledem k tomu, že Ivan odlétal za sluncem do Španělska hned druhý den, nemohli jsme se pokusit vypít zásoby nápojů na baru. Takže příště!
28.3.2003Návštěva v Murphy's v netradiční sestavě
Po bowlingu jsme šli tradičně do Murphy's. Bylo tam strašně narváno, ale díky domovskému právu jsme našli stolek i místa pro nás tři - Máru, Strýčka a mě. Trošku nás překvapilo že nakonec dorazili ještě další čtyři lidé, a tak nezbylo než vzít děvčata na klín. Stejně to byl ale zvláštní večer...
28.3.2003Bowling v Karlíně
Po delší době jsem zase vyrazil na bowling. Tentokrát mi to moc nešlo, asi ztráta koncentrace. Kromě obvyklých tváří se zůčastnil také můj rodný bratr a na bowlingu se zřídkakdy vyskytující Mára.
7.3.2003Markétina promoce
Konečně! Po mnohalétém usilovném studiu byla slečna Markéta Nováková slavnostně a oficiálně přijata do exkluzivního společenství lidí, jež si obvykle připisují před jméno tajnou zednářskou značku "Ing.". Byl jsem u toho, i víno jsem popil a biftek pojedl a moc se mi to líbilo. Zdařilá byla i afterparty, nicméně pohostinství U Kašpárka má také něco do sebe.
28.2.2003Divoký mejdan v pensionu u Dohnalů
Znovu jsme využili příjemné pohostinosti pensionu Dohnal v Josefodole. A tentokrát se akce opravdu vydařila. Ostatně, jako vždycky. Něco jsme popili, gulášek pojedli, dobře jsme se pobavili a ba i koulí si metnuli. Vynikající víkend!
19.2.2003Krásky ve zvířecím doupěti
Dvakráte se mi podařilo vylákat v poslední době Markétu do svého doupěte. Podruhé dokonce i se Zuzanou. A že to byly návštěvy rozverné potvrzují i tyto fotografie.
14.2.2003Noční procházka ZOO a U Rudolfa
Využili jsme možnosti navštívit pražskou ZOO po setmění. S vynikajícím výkladem jsme nahlédli i tam, kam běžný návštěvník nenahlédne. Pak jsme se šli ohřát k Rudolfovi, kde jsme měli možnost pozorovat Márův obličej poté, co vyktor potvrdil své ohlášky. Dějou se věci...!
7.2.2003Průšvih v Murphys
Strýček Viktor si umí zavařit. Nejen že chlastá s atraktivními děvčaty, ale ještě to zapomene nahlásit doma. Takže pro příště: Použij formulář 22-CR-3647/B, vyplň ho trojmo, nech potvrdit u obsluhy v hospodě a odevzdej ho doma mamince, své nastávající a třetí výtisk si založ do desek ve svém stole. ;-)
11.1.2003Poslední mejdan u Lenky ve Vršovicích
Pokud vím, tak tenhle mejdan byl posledním velkým mejdanem u Lanky ve Vršovicích. Ne, nebojte se, Lenka nás neopustila. Prostě se jen přestěhovala. Zatím jen k rodičům, ale jen co jí dokončí nový byt, přinesu reportáž z jeho kolaudace.

  aktuální  : :  2008  : :  2007  : :  2006  : :  2005  : :  2004  : :  2003  : :  2002  : :  2001