Archiv fotografií 2002
  aktuální  : :  2008  : :  2007  : :  2006  : :  2005  : :  2004  : :  2003  : :  2002  : :  2001  

31.12.2002Silvestr 2002
Tradiční oslava Silvestra se tentokrát konala v Praze v Dejvicích v poměrně útulné hospůdce. Vynikající kuchyně dala většině hostů zapomenout, že jim ukrutně táhne na záda. Ale co, člověk nemůže mít všechno, a oslava se opravdu podařila!
20.12.2002Znovu u Kamily
Ve vánočním duchu se neslo posezení u Kamily na Vinohradech. I když jsem na akci dorazil poměrně pozdě a k smrti vyčerpán prací, pil jsem jenom džůs a ani jsem nic nekouřil (jak je mým zvykem), i tak jsem si to užil. A podle fotek nejen já...
14.12.2002GC X-mas párty
Tradiční Vánoční párty magazínu GameCenter.cz. Vzhledem k pestrému věku členů redakce, kdy pro některé redaktory si přišly jejich starší sestry, aby jim zajistili bezpečný návrat domů, a jiní museli maskovat stařecký třes svých rukou, vše nakonec dopadlo nadočekávání dobře. Snad jen výběr podniku bude muset být příště pečlivější, protože za stejné peníze bysme zřejmě jinde dostali více...
7.12.2002Vánoce v Josefodole
Generální zkoušku Vánoc jsme si odbyli v Josefově Dole v ubytovně U Dohnalů. Ozdobená palma, dva saláty, kapr i kuřecí řízky. Až na to, že rybu bude muset kupovat někdo jinej než Pavel Jan Oušek, protože si nechal zabalit skoro samé ocasy, se celá akce vydařila a žřejmě si v Josefodole střihneme i oslavu konce roku.
4.12.2002Večeře u Johany
Komorní předvánoční posezení u rakletového grilu u Johany v jejím novém bytě. Klídek, pohoda, takže už máme předběžně domluvené opakování...
30.11.2002Mára má na-ro-ze-ni-ny
Rok se s rokem sešel a Mára je zase o rok starší. A to je důvod k oslavě. Letos sice komornější, ale zase úplně v pohodě. A kde jinde než v Murphy's, že?
22.11.2002U Kamily na Vinohradech
Poprvé u Kamily na Vinohradech. Velice příjemný bar Warez, kde se příjemně sedí. Jen si dejte dobrý pozor na konce. (Zasvěcení vědí, ostatním do toho nic není... ;-)
18.10.2002A zase v Jizerkách
Oblíbené Jizerky a penzion U Dohnalů. Tentokrát pobyt zpestřen o bowling, na který jsme se dopravovali exotickou místní železniční dráhou. Vřele doporučuji!
léto 2002Dvakrát v Berouně a okolí
Dvakrát jsem přes léto navštívil spolu s Jiřinkou a Viktorm Blažkovi v Berouně a dokonce i rodiče na chatě poblíž. Počasí přálo, slunce svítilo - prostě pohoda.
21.9.2002Návštěva u Buldrů
Ivan a Blanka jsou příjemní kamarádi, se kterými se dobře popíjí. Tak proč nezajet jednou za čas k nim a neposedět nad sklenkou vína?
14.9.2002Barbecue na střeše
Co je barbecue asi víte. Ale na střeše se nepořádá zas tak často. U Radky to ale jinak neděláme a jak takové opékání na střeše s přáteli vypadá se můžete podívat i vy.
13.9.2002Tradiční posezení v Murphy's
Tentokrát v silné sestavě a v dobré náladě jsme obsadili stoly v Murphy's, kde se dobře jí, dobře pije a hůavně dobře baví. Ale to už asi všichni stejně víte!
19.7.2002GameCenter testuje Piáno
Užší vedení magazínu GameCenter.cz testovalo vinárnu Piáno, která se stala posléze dějištěm GC X-mas párty. Test proběhl dobře a všichni byli spokojeni...
12.9.2002Kolaudace nového bytu Johany a Fleminga
Velice příjemná záležitost. Spoustu lidí jsem již delší čas neviděl a i přes množství dánštiny jsem se díky velmi dobrému vínu a povolným děvčatům velice dobře bavil... ;-)
6.9.2002V Murphy's bez Máry
Ačkoli byl Mára na Slovensku i s Lenkou, navštívili jsme i o tomto víkendu Murphy's. Byl jsem sice strašně utahanej ale i tak to bylo velice příjemné.
srpen 2002Pár menších akcí
Zde najdete sérii tří návštěv v Murphy's a jedno příjemné posezení v Háčku. Různí lidé, různý čas, různá místa ale vždy příjemá zábava. Nevěříte?
10.8.2002Oslava Viktorovým a mých narozenin
Letos o něco dříve jsme zaveleli ke společné oslavě našich narozenin. Že se akce vyvedla dokumentují i fotografie.
13.7.2002Víkend s Irenou
Na víkend jsem byl pozván k Ireně na její latifundie u Karlových Varů. A byl to v pravdě víkend snů. Opečené masíčko a spousta pochutin, točené pivo, výlet k místnímu rybníku, vesnická rallye, krupobití, sluneční žár, spousta veselých mladých lidí. A co to tu máte za ptáky?!
12.7.2002Velmi rozverný večer v Murphy's
Tak tohle byl velmi rozverný večer. Lenka si neustale svlékala sukni, Mára z toho byl nervózní a Strýček Viktor se báječně bavil...
28.6.2002Grill party u Radky
Horké letní večery vyzývají k příjemnému posezení s přáteli. Radka tedy uspořádala párty s dobrým pitím, grilovaným masíčkem a spoustou přátel. Vše dopadlo dobře (ač to hned v několika případech nevypadalo) a někteří se rozcházeli až ráno...
30.4.2002Čarodějnice 2002
Rok se s rokem sešel a Jenda zase pořádal Čarodějnice. A vzhledem k tomu, že se loňské i předloňské vydařily na výtečnou, i letos byly uspořádány na tradičním místě, tedy v Pavilonu E. Počasí přálo, pití a jídla bylo také dost a tak nespokojen snad byl jen Kóta, kterému nestačilo dvanáct strun své kytary a vzal si ještě dalších šest. Snad aby byl zvuk plnější!
20.4.2002Vítej v klubu, Honzíku
Honza Rychtařík oslavil svou třicítku. Byl zahrnut dary a odvděčil se za to pohodovou párty v klimatických lázních Toušeň. Té se kromě oslavence zúčastnila jeho žena, spousta přátel, nezjištěný počet dětí a dva psi s homosexuálními sklony. Prostě pohoda...
18.4.2002Koncert Na Slamníku
V profláknuté hospodě Na Slamníku koncertovali dvě kapely: Aktis band a Rokoko. V obou hrají moji kamarádi, chodí na ně taky moji kamarádi a tak jsem zašel já. Obě hráli dobře, jedna lépe (hádejte která) a sešlo se tu spousta lidí, a některé z nich jsem neviděl už pár let. A tak když nic jiného, dohodli jsme si alespoň nějaký retro mejdan...
5.4.2002...a zase Jizerky
Na některá místa se člověk rád vrací a Jizerky jsou jedním z nich. U Radky bych to ještě pochopil, ale co tam táhne ostatní (včetně mě), to mi fakt není jasné... ;-)
29.3.2002Kolaudace u Hanky a Štěpána
Hanka se Štěpánem si okupovali nový byt na Budějovické a já byl přizván k jeho kolaudaci. Trošku mě mrzelo, když jsem se dozvěděl, že kolaudace proběhla na několik částí a že rozhodně nejsme první, ale každý den není posvícení. Tož si to tedy vy dva užijte...!
23.2.2002Bowling s Pájou
Po dlouhé době jsem si zase užíval bowlingu. Tentokrát se sešla docela slušná partička a jako nováčky jsme přivítali Páju se svým mužem.
9.2.2002Katka a Pavel se berou
Vydařená svatba vydařených lidí. Přeju jim hodně štěstí a trpělivosti na společné cestě životem. A jak to tam vypadalo? Podívejte se sami...
                                                                                                                                                              

  aktuální  : :  2008  : :  2007  : :  2006  : :  2005  : :  2004  : :  2003  : :  2002  : :  2001