Archiv fotografií 2001
  aktuální  : :  2008  : :  2007  : :  2006  : :  2005  : :  2004  : :  2003  : :  2002  : :  2001  

Pozor! Všechny galerie z roku 2001 byly smazány a nejsou dostupné on-line na těchto stránkách.

28.12.2001Opět U Pštrosa
Vánoční pštrosí party se nám moc líbila, a tak poslední pátek v roce jsme Pštrosa navštívili znovu. A tentokrát to předčilo všechna naše očekávání. Skončili jsme ve čtyři ráno ve Vikingu a tak jediný, kdo se zachoval jako cavron byl Mára, který si snažil hrát na výčepního.
22.12.2001GameCenter xmass party
Na sobotu byla svolána Vánoční besídka redakce GameCenter. Účast byla víc než slušná, zábava přiměřená, projevy krátké, jídlo vynikající a pití akorát. A tak je snad jen škoda, že Cody neobjednal dost banánů v čokoládě...
21.12.2001Vánoční party U Pštrosa
Poslední pátek před štědrým dnem jsme zasvětili posezení U Pštrosa, kde probíhal vánoční mejdan. Děvčata měla na hlavách sobí parůžky a vypadala opravdu rozkošně. Nevím, jestli to bylo těmi parůžky, ale byla také krásně rozverná. Ostatně, posuďte sami...
15.12.2001Hasičské narozeniny
Proslulá společnost JHX pořádala oslavnou párty a počest svých zakladatelů. Vzhledem k tomu, že pozvánky byly rozesílány do vlastních rukou (a takovéhle obálky si já nevyzvedávám), dozvěděl jsem se detaily až na poslední chvíli. I přesto si našlo v hektické předvánoční době čas spousta příznivců firmy a oslava se víc než vydařila. Nechybělo dokonce ani promítání pro pamětníky a žívý zpěv.
30.11.2001Mára má nás rád
Rok se s rokem sešel a zase byla uspořádána párty na oslavu Márových narozenin. A zase jako obvykle v Murphys. Tentokrát sice nebyla tak bouřlivá jako loni a Viktor si s Márou nezatančil, ale i tak se akce vyvedla na jedničku.
25.11.2001Na návštěve v Jizerkách
Paní Dohnalová zkoušela jisté akrobatické číslo s bandaskou polévky za volantem svého vozu Škoda a tentokrát se nedařilo podle představ. Vše se nakonec snad obejde bez trvalých následků, a tak jsme ji byli navštívit a potěšit svou společností. Navíc jsme si udělali malou zimní předpremiéru, a tak měli možnost někteří z nás vyzkoušet prvky zimní výbavy svého oblečení a někteří i školu smyku se svým vozem.
10.11.2001Pavlína a Josef se berou
V sobotu v kostele Panny Marie Sněžné si řekli svoje ANO na společnou cestu životem Pavlína a Josef. Kostel byl vymrzlý, obřad dlouhý ale kupodivu nikdo neomdlel. Oddávající mě příjemě překvapil a ač byl obřad dlouhý skoro dvě hodiny, nenudil jsem se. No, na víru ale stejně nepřestoupím...
9.11.2001Znovu v Murphy's
Po delší odmlce se přátelé Vršovického trojúhelníku vydali zkontrolovat Murphy's bar. Nikdo se tentokrát neopil a nepadal ze schodů, naopak mě čekala druhý den náročná práce v podobě pořízení fotodokumentace na jedné svatbě a navíc se v baru pohybovalo spousta rozkošných žen a tak jsme poté, co jsme vypravili Jiřinku domů, okukovali spíš je než se věnovali půllitrům...
4.11.2001Husákovi v Hostivaři
Neděle se již tradičně stala naším dnem pro setkání s Adamem, Marcelou a jejich ratolestmi. Tentokrát netradičně jsme se sešli v Hostivaři a došlo i na krátkou vycházku.
3.11.2001Bowlingová seance
Protahovali jsme svá tělíčka na bowlingu. Tentokrát nás bylo jedenáct a dokonce i můj bratr. Strýček Viktor se připravoval na bowlingový turnaj, i když mu to tentokrát nešlo tak, jak si představoval a zůstal za svými špičkovými výkony.
28.10.2001Zrození Vítka Rychtaříka
V sobotu se kromě Blančiných narozenin narodil také Vítek Rychtařík. Ostatně na zdraví jsme mu připíjeli prakticky okamžitě. Nicméně v neděli zorganizoval jeho šťastný otec oslavu bujařejší a věnovanou pouze Vítkovi. A tak zde nenajdete gynekologickoporodnickou reportáž ze samotného zrození ale fotky z oslavy tohoto báječného počinu.
27.10.2001Blančiny narozeniny v Hostivaři
V sobotu slavila Blanka narozeniny. Oslava byla jaksepatří a skončila až v časných ranních hodinách. Kupodivu nám ani sousedé nenadávali a to tentokrát převzala diskžokejské žezlo Jiřinka (ostatně, měla na to právo paní domu). A tak všechno dobře dopadlo, i když o pravé příčině téhle akce jsem se dozvěděl až ve dveřích. Takže: Všechno nejlepší, Blanko!
12.10.2001U Pštrosa II
Otestovali jsme další hospodu. Bývalý Elbos, v současnosti U Pštrosa II. A shledali jsme ji víc než přijatelnou: Rozverná obsluha, dobré pití, výborné jídlo a přiměřené ceny. Joj, to jsme se měli!
6.10.2001Vopičákovi narozeniny a křtiny
V sobotu slavil Vopičák nejen své narozeniny ale i narození svého potomka. Začalo se na Smíchově na bowlingu (jak jinak) a pokračovalo v Opičím doupěti až do rána. Někteří z nás to odnesli kompletním black-outem, v čechách populárně zvaným okno. Tak se Pepíno na ty fotky pěkně koukni, ať vidíš, cos vyváděl.
5.10.2001Murphys
Po dlouhé době jsme si vyrazili do Murphys baru. Sestava byla komorní, zato někteří to vzali pěkně od podlahy. Nebo k podlaze?
30.9.2001Houbařská výprava
V sobotu večer jsem dostal lákavou nabídku hlídat mladou Kodetku a v neděli jít někam k Berounu na houby. Tomu se vážně nedalo odolat. Jak to dopadlo uvidíte sami...
8.9.2001Miškovice a Prdi
Tom pořádal v Miškovicích party na rozlučku s létem. Přizval si také sponzorovanou kapelu Prdi, ze které dorazil zpěvák a kytarista s basákem a předvedli dobře zahranou muziku. Nakonec si s nimi zahrál i Tom a po jejich odjezdu se k nástrojům dostala i stará sestava, která nekompromisně vyhnala všechny těhotné ženy. Počasí se taky docela vydařilo, a tak snad jediným nedostatkem byla nedodělaná dlažba.
2.9.2001Bowling
Bowlingová partie na našem oblíbeném místě na Pankráci. Tentokrát silná sestava čítající dvanáct účastníků včetně nováčků v teamu - Michalky a Karla.
25.8.2001Narozky 2001
Fotografie z oslavy narozenin Žofky, Strýčka Viktora a Huberta, která se uskutečnila na Vinohradech v Moravském vinném restaurantu. Část fotografií je focena profesionálním fotoaparátem CAMEDIA E-10, se kterým tam dorazil Honza Panoch s Marcelkou.
22.8.2001Bowling
Bowling se tentokrát vyznačoval apartním tričkem Jiřiny, její rozvernou náladou, strašným vedrem a tím, že mi to tentokrát ale vůbec nešlo.
18.8.2001SlowFood Party
Fotografie ze SlowFood party pořádané na terasách mělnického zámku hnutím SlowFood a kam jsem byl laskavě přizván Flemingem Laugesenem ze společnosti Bacchanalia.
21.7.2001Víkend v Jizerkách II
O týden později jsme si zopakovali víkend v Jizerkách. Sice byla zůžená sestava, ale stejně jsme se báječně pobavili i maso jsme opekli a bowling si zahráli.
13.7.2001Víkend v Jizerkách I
Bylo nám dopřáno prožít rozkošný prodloužený víkend v Jizerkách na baráčku maminky Radky, za což jim oběma patří obdiv a dík. Obdiv za to, že do toho šli a pustili si dovnitř partu opékačů z Prahy a dík za milé přijetí a poskytnuté nadstandardní služby.
12.6.2001Křtiny malého Černého
Tak máme další přírůstek. Denis dostal povolení k rozmnožování a náležitě toho využil. Na této oslavě jsme syna náležitě zapili aby mu zdraví sloužilo a aby byl oporou svému otci i matce.
25.5.2001Murphys Bar
A další návštěva oblíbeného baru, tentokrát v tradiční a poměrně silné sestavě.
26.4.2001Bobešova bouda
Sraz spolužáků SPŠE z M4c po bůhvíkolika letech na Bobešově boudě, kterou si koupil Olda a kterou k tomuto účelu propůjčil. Účast nebyla silná, akce byla zato příjemná a pohodová. Kdy bude další?
6.4.2001Aktis band
V Krči v restauraci U Labutě koncertoval Aktis band. Komu to nic neříká, tak je to bývalý NoName band. Koncert to byl svým způsobem unikátní, protože šlo o poslední vystoupení v této sestavě.
23.3.2001Narozky Toma a Aleše
Jak probíhala párty, kterou pro své muže potají připravila Iva a Jitka se můžete přesvědčit na fotografiích.
13.1.2001Denisova svatba
Denis se nám oženil a byla to docela povedená oslava. Mno, svatby mám docela rád, ty bývají ještě lepší než obyčejné oslavy. Už aby zase nějaká byla...
31.12.2000Silvestr 2001
Přelom milénia se slavil bouřlivě u Strýčka Viktora. Najdete zde jak krátkou reportáž, tak i fotogalerii.

  aktuální  : :  2008  : :  2007  : :  2006  : :  2005  : :  2004  : :  2003  : :  2002  : :  2001